آموزش وردپرس
bimarestan-valiasr-3

قائمشهر قطب بیمارستان قلب استان‌های شمالی می‌شود

سید هادی حسینی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تأکید بر اینکه تمام تجهیزات تخصصی برای بیمارستان قلب در قائمشهر آماده می‌شود، گفت: این بیمارستان به عنوان قطب بیمارستان قلب استان‌های شمالی خواهد شد.

حسینی با اشاره به این مطلب که بیمارستان ولیعصر قائمشهر، قطب قلب استان‌های شمالی کشور است، اذعان داشت: ۱۸۰ میلیارد ریال از طرف تامین اجتماعی برای ساخت این بیمارستان هزینه می‌شود.

 نماینده سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه افزایش هزینه نهایی بیمارستان ولیعصر قائمشهر به دلیل تفاوت نرخ ارز بوده است، خاطرنشان کرد: پنج درصد از کار ساختمانی این بیمارستان با مطالبات باقی مانده است که اجرایی می‌شود.

کمال علیپور به عقب‌ماندگی دو ساله احداث بیمارستان قلب ولیعصر قائمشهر اشاره و خاطرنشان کرد: هزینه سه و نیم میلیارد تومانی سال‌های گذشته این مرکز تخصصی به ۱۶٫۵میلیارد تومان افزایش یافته است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد: تکمیل ساختمان این بیمارستان تا دو ماه آینده و خریداری دستگاه‌های تخصصی قلب آن تا چهار ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

حسینی با اشاره به پیگیری ساخت ساختمان معاونت درمان تامین اجتماعی در قائمشهر به دغدغه‌های اشتغالزایی برای نیروهای بومی در حوزه انتخابیه اشاره و خاطرنشان کرد: در جلسات هماهنگی برنامه‌های تامین اجتماعی مقرر شد تا دغدغه ما و مردم در ارتباط با استفاده از نیروهای بومی با ماندگاری طولانی مدت مورد توجه قرار گیرد.

 وی در پایان متذکر شد: کادر پزشکی و درمانی بومی با تعهد حضور طولانی‌ مدت در تأمین اجتماعی حوزه انتخابیه به‌کارگیری خواهند شد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *