آموزش وردپرس
loder

قائمشهر معین کمک رسانی به رامسر شد

قائم خبر :به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائمشهر، مهدی محمدی در جلسه کمیته بحران شهرستان قائمشهر که به عنوان شهر معین کمک‌رسانی به شهرستان رامسر اعلام شد در بررسی وضعیت بحرانی شهرستان رامسر و نحوه کمک‌رسانی به مردم این شهرستان محصور در برف و یخبندان اقدامات صورت گرفته را تاکنون اینچنین اعلام کرد

وی بیان داشت: به دلیل قطعی برق در رامسر یک تیم چهار نفره به همراه یک دستگاه بالابر و یک دستگاه مزدا دوکابین و یک اکیپ سه‌نفره سیم‌بان از اداره برق قائمشهر اعزام شد.

محمدی تصریح کرد: هلال احمر قائمشهر دو تیم امدادی شامل ۲۴ نفر را با یک دستگاه تویوتا و یک نیسان اعزام کرد.

فرماندار قائمشهر افزود: توسط مرکز بهداشت قائمشهر یک دستگاه خودروی موسو، توسط شهرداری یک دستگاه لودر، یک گریدر، دو کامیون نمک و یک خودرو بالابر اعزام شد.

وی ادامه داد: آبفای شهری قائمشهر نیز یک دستگاه مزدا دو کابین با چهار نیرو برای رفع اتفاقات شهری اعزام کرد.

محمدی قائمشهر افزود: تاکنون ۲۴ هزار و ۵۰۰ قرص نان و سه هزار و ۸۰۰ بطری آب معدنی به منطقه اعزام شد و تدارکات لازم برای ارسال پنج هزار قرص نان و ۶ هزار بطری آب نیز تا امشب فراهم شد.

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

۲ دیدگاه

  1. دستشون درد نکنه… ایشالا خدا بهشون اجر بده

    • این یک حرکت انسانی بوده و وظیفه هرانسانیه اما متاسفانه خیلی ازرامسری ها خودشونو به شکل کاملا” زننده ای ازمازندران جدا میدونن و دودستی چسبیدن به رشتیهای ظاهرا” بافرهنگ . رامسری های عزیز! خواهشا” کوتاه بیاین. رشتیها دلشون براتون نسوخته .سلام گرگ بی طمع نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *