آموزش وردپرس

قائمشهر میزبان رقابت‎های بوکس مازندران شد

 قائم خبر : پرویز نصیری‌ امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در قائمشهر با بیان اینکه به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت‌ بدنی و گرامیداشت شهدا ورزشکار مسابقات قهرمانی بوکس استان به میزبانی قائمشهر برگزار می‎شود، اظهار داشت: این مسابقات از ۲۹ مهرماه تا دوم آبان در رده بزرگسالان در سالن سرادارن این شهرستان برگزار می‎شود.

وی گفت: این رقابت‌ها در ۱۰ وزن با حضور بوکسورهای از تمامی شهرهای استان برگزار می‎شود.

نصیری در ارتباط با علت استعفاء خود از ریاست هیئت بوکس قائمشهر نیز اظهار داشت: بنده استعفاء خودم را به اداره تربیت بدنی قائمشهر و هیئت استان تقدیم کردم که طی توافقی که با بابایی رئیس هیئت بوکس استان انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که تا بعد از رقابت‌های قهرمانی استان تصمیم‌گیری کنیم.

 نصیری در مورد انتخاب انوشیروان نوریان به عنوان عضو کمیته فنی فدراسیون اذعان داشت: در جلسه‌ایی که در شهرستان نور با حضور رئیس فدراسیون بوکس و روسای بوکس استان برگزار شد در آن جلسه در حکمی از سوی فدراسیون انوشیروان نوریان مربی ارزشمند مازندرانی به عضویت کمیته فنی فدراسیون منصوب شد.

این مسئول با اشاره به اینکه هفته تربیت بدنی را در پیش داریم، افزود: هفته تربیت بدنی، هفته اندیشیدن به روش‌های توسعه، کشف استعدادهای بالقوه، رشد و بالندگی وجودی انسان و هفته الگوهای انسانیت و پهلوانی است.

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *