آموزش وردپرس
kosht

قائمشهر نایب قهرمان دهمین دوره رقابت های کشتی جام رمضان در خلیل شهر

قائم خبر :در پایان این رقابتهای دو روزه که شنبه شب برگزار شد پس از تیم میزبان که با ۱۱۰ امتیاز، صاحب این عنوان شد، تیم قائمشهر با ۸۴ امتیاز دوم و تیم بابل با ۸۲ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

در رقابت های مختلف ۱۲ وزن برگزار شده و بعد از انجام ۱۱۰ کشتی، نفرات اول، دوم و سوم به شرح ذیل اعلام شدند: در وزن ۳۵ کیلوگرم، رحمان عموزادخلیلی و محمدعلی عموزاد خلیلی از خلیل شهر به ترتیب رتبه‌های اول و دوم و رضا محمودی از قائم شهر حائز رتبه سوم شدند.

دروزن ۴۶ کیلوگرم، امیرحسین سیاوشی از قائم شهر و سیدمحمدرضا حسینی از گیل خوران بر سکوهای اول و دوم قرار گرفته و علی رضا کبود تبار از بابل مقام‌ سوم را از آن خود کرد.

در وزن ۵۰ کیلوگرم، نریمان درزی و امیرمحمد محمودجانلو هر دو از خلیل شهر مقام اول و دوم این رقابت‌ها را از آن خود کردند و رضا صحراحی از گیل خوران در جایگاه سوم قرار گرفت و در وزن ۵۳ کیلوگرم، اکبر فضلی از خلیل شهر و حسین رضایی از گیل خوران مقام‌ اول و دوم و عزت الله لشگربلوکی از نوکنده به مقام سوم رسیدند.

در وزن ۵۴ کیلوگرم، اصغر مطلبی از میاندرود و سیدعلی حسینی از خلیل شهر به ترتیب مقام‌های اول و دوم و محمدصادق فیروزپور از گیل خوران در جایگاه سوم قرار گرفتند، در وزن ۵۷ کیلوگرم این دوره از مسابقات، محمدباقر یخکشی و فرشاد عموزاد خلیلی هر دواز خلیل شهر به مقام اول و دوم دست یافتند و جایگاه سوم به اسماعیل رمضان نژاد از بابل اختصاص یافت.

در وزن ۶۰ کیلوگرم این مسابقات، مجتبی عموزادخلیلی از خلیل شهر و سیدحسین حسینی از قائم شهر در جایگاه‌های اول و دوم قرار گرفته و علی کریم پور از بابل بر سکوی سوم ایستاد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم بهروز حیدری از بابل و سهیل صدوقی از قائم شهر به ترتیب رتبه‌های اول و دوم و هادی محمودجانلو از خلیل شهر سوم شد، در وزن ۶۶ کیلوگرم نیز ابراهیم قلی پور و محمد زیاری هر دو از خلیل شهر به ترتیب حائز مقام‌های اول و دوم شدند و امیر متحد از میاندرود نیز در جایگاه سوم قرار گرفت.

در وزن ۷۴ کیلوگرم نیز ایمان رحمانی زاده از بابل و مختار مختاری از خلیل شهر بر سکوهای اول و دوم قرار گرفته و محمدقلی پور از قائم شهر به مقام‌ سوم رسید و در وزن ۸۴ کیلوگرم، امیدحسن تبار از بابل و ابوالفضل خلیلی از خلیل شهر به ترتیب مقام‌های اول و دوم و امیر هادی نژاد از قائم شهر در جایگاه سوم قرار گرفت.

در وزن ۹۶ کیلوگرم، سینا غلامی از قائم شهر و هومن قنبری از خلیل شهر ترتیب حائز مقام‌های اول و دوم شدند و ایمان محسن زاده از بابل نیز جایگاه سوم این وزن را به خود اختصاص داد.

دهمین دوره رقابت‌های کشتی جام رمضان خلیل شهر «یادبود مهندس احسان نصیری خلیلی» در دو شب متوالی با شرکت ۱۰۰ کشتی‌گیر از شهرهای خلیل شهر، بابل، قائم شهر، جویبار، میاندود و نوکنده در سالن کوثر این شهر برگزار شد.

جوایز دهمین دوره مسابقات کشتی جام رمضان همانند سال گذشته نقدی بوده است که به نفرات اول، دوم و سوم اوزان مختلف به ترتیب ۱۲۰، ۱۰۰ و ۸۰ هزار تومان و به تیم های برتر اول، دوم و سوم هم به ترتیب یک میلیون تومان، ۷۰۰ هزار تومان و ۵۰۰ هزار تومان به همراه کاپ اهداء شد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *