آموزش وردپرس
کمال علیپور
کمال علیپور

قائمشهر وضعیت شهری خوبی ندارد

به گزارش قائم خبر به نقل از خبرگزاری فارس، کمال علیپور صبح امروز در جلسه شورای اداری قائمشهر در آستانه هفته دولت که در دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد با تاکید بر پرهیز روسای دستگاه‌های اجرایی از ورود در مسائل سیاسی و توجه به جابه‌جایی‌های دولتی اظهار داشت: توجه به این مسائل موجب کم‌توجهی به وظایف اداری در مدیران می‌شود که به تبع آن نگرانی در مردم نیز ایجاد می‌شود.

 وی با اشاره به برخی اتفاقات که برای انتخاب شهردار در میان اعضای منتخب شورای شهر قائمشهر در جریان است خطاب به فرماندار و رئیس اطلاعات شهرستان برای توجه بیشتر به این جریان بیان داشت: قائمشهر وضعیت خوبی ندارد، چرا مردم برای بیان کوچک‌ترین مشکل مربوط به شهرداری باید به بنده یا امام جمعه این شهر مراجعه کنند آیا انجام کارهای اجرایی در دستان ما است.

 علیپور علت بروز این مسائل را عدم دقت در انتخاب افراد اعلام کرد و پیرو این اظهارات افزود: حیف است اعضای شورای شهر با افرادی برای انتخاب شهردار صحبت کنند که مشکل و پرونده دارند و افراد پوسیده شهرند.

 نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس تصریح کرد: اگر به شهردار فعلی رای نمی‌دهند حداقل شعار ندهند و در انتخاب فرد موردنظر دقت داشته باشند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. باینشه
    راستس مگه شهردار می خواد عوض شه
    حالا اون گزینه های کال ، رسیده و پوسیده کیان؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *