آموزش وردپرس
mohammadi

قائم شهر به دلیل نداشتن سینما خلاء فرهنگی دارد

فرماندار قائمشهر گفت: در نظر داریم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سالن فرهنگی حر را تجهیز نماییم تا بتوان از آن به عنوان سینما بهره برد.

مهدی محمدی صبح امروز در اولین روز هفته دولت، در دیدار مدیران دستگاه‌های اجرایی با نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری در شهرستان، با بیان اینکه قائم‌شهر به دلیل نداشتن سینما خلا فرهنگی بزرگی دارد اظهار داشت: در نظر داریم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سالن فرهنگی حر را تجهیز نماییم تا بتوان از آن به عنوان سینما بهره برد.

وی به اعتبارات هفته دولت اشاره کرد و افزود: در هفته دولت امسال ۱۰میلیارد تومان برای پروژه‌های عمرانی قائم‌شهر در نظر گرفته شد و در این هفته ۳۵ طرح به بهره برداری و کلنگ زنی می‌رسد.

محمدی با بیان اینکه برای پاک سازی مناطق که مشکل زیست محیطی دارند اقدامات مناسبی از سوی دستگاه‌های مربوطه انجام شد، بیان کرد: پاک سازی منطقه آلوده پشت کارخانه با همت مسئولان انجام شد و همه سعی و تلاش خود را به کار می‌بریم تا این پاک سازی‌ها در قائم‌شهر اثر ماندارگاری داشته باشد.

وی همچنین اظهار داشت: بیمارستان ولی عصر (عج) شهرستان قائم‌‎شهربیمارستان منطقه‌ای است که پنج استان نواحی شمالی را تحت پوشش قرار می‌دهد وهمراهان این بیماران، مکان مناسبی برای استراحت ندارند باید استراحتگاه مناسبی برای همراهان بیماران مهیا گردد تا از مشکلات فرهنگی و اخلاقی جلوگیری شود.

محمدی افزود: بخش جراحی قلب باز بیمارستان ولی عصر (عج) با سفر ریاست جمهوری به استان مازندران افتتاح خواهد شد و این بخش آمادگی کامل برای خدمات دهی را دارد.

فرماندار قائم شهر اعلام کرد: برای سرمایه گذاری پارک جنگلی تلار مبلغی بالغ بر۲۵۰ میلیارد تومان برآورد پیش بینی شده است و سرمایه گذاری برای پارک جنگلی اعلام آمادگی کرد و همه تلاش خود را به کار می‌بریم تا با بررسی‌های بعمل آمده بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. خدا را شکر مشکل مردم قائم شهر مشخص شد
    راستی آقای فرماندار چه خبر از پزشک مقصر در مرگ نوزاد سه روزه قائم شهر به ریاست شبکه بهداشت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *