آموزش وردپرس
کشف-جسد-یک-زن-در-آستانه‌اشرفیه

قتل به‌دلیل اختلافات مالی در یکی از باغ های قائمشهر

 قائم خبر:محمدرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در قائم‌شهر با بیان اینکه ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه روز هفت اردیبهشت‌ماه در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر مدفون بودن جسدی در داخل باغ مرکبات در حومه یکی از روستاهای واقع در جاده بابل ـ قائم‌شهر، مأموران به محل حادثه اعزام شدند، گفت: در بررسی‌های اولیه مأموران دریافتند، جسد متعلق به فردی به‌نام «ن ـ ش» ۵۳ ساله است.

وی با اشاره به اینکه با هماهنگی مراجع قضایی، جسد از زیر خاک خارج و با حضور بازپرس ویژه و پزشکی قانونی جسد مورد معاینه اولیه قرار گرفت، افزود: در معاینه آثار شلیک گلوله در دو نقطه پشت کمر و متلاشی شدن سمت چپ سر مشاهده شد.

فرمانده انتظامی قائم‌شهر با تأکید بر اینکه شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت، بیان کرد: پلیس آگاهی با تشکیل تیم‌های ویژه عملیاتی و انجام تحقیقات، یک دستگاه خودروی سواری که دو روز قبل در این باغ تردد داشته را شناسایی کردند.

قدمی ادامه داد: مأموران با شناسایی مالک خودرو به‎نام «ع ـ ط» ۳۰ ساله، محل سکونت او را در یکی از روستاهای حومه بابل شناسایی می‌کنند؛ متهم به قتل به‎عنوان مظنون اصلی پرونده به‎علت بدهی که به مقتول داشته، تحت تعقیب و مورد مراقبت قرار می‎گیرد که مأموران در ادامه تحقیقات وی را در منزل بستگانش شناسایی و دستگیر کردند.

وی یادآور شد: متهم به قتل در بازجویی و تحقیقات پلیس اعتراف کرد با تماس به مقتول برای دادن طلب وی، با خودرو به‎سمت یکی از روستاها رفتند، قاتل به مقتول پیشنهاد داد به باغی که در همان نزدیکی بود، بروند تا با اسلحه شکاری به شکار بپردازند اما در حین صحبت با یکدیگر به مشاجره لفظی پرداختند، در این هنگام اسلحه از دست مقتول خارج و به‎سمت سرش شلیک شد.

فرمانده انتظامی قائم‌شهر در پایان گفت: با توجه به اعترافات صریح متهم، این فرد پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۳ دیدگاه

  1. ممنون از توضیح کامل اقای قاتل فقط یادش رفت بگه مقتول دوباره بلند شد به پشت خودش شلیک کرد

  2. کلوپ اشکان خ بابل

    اره جان خودش اسلحه اتومات بود وخودش شلیک کرد تازه رفتند باغ حتما آهو شکار کنند

  3. قاتل کاریک نفرنیست هرچه زودتربه اشدمجازات برسد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *