آموزش وردپرس
ghatl

قتل یک جوان در قائم شهر

قائم خبر:عاملان قتل یک مهندس کامپیوتر در نزاع خیابانی میدان مرکزی قائمشهر تحت تعقیب ویژه پلیسی قرار گرفتند.

این جنایت هنگامی رخ داد که قربانی حادثه که ۲۵ ساله و مهدی نام داشت به همراه یکی از دوستانش برای خرید به سوپر مارکتی در میدان امام (ره) قائمشهر رفتند. هنوز دو مرد جوان وارد مغازه نشده بودند که فریاد‌های درگیری در منطقه شنیده شد و پیش از آنکه کسی بتواند مانع درگیری شود یک مهندس جوان کامپیوتر نیمه‌‌جان کنار جوی آب کف آسفالت خیابان افتاد.

با گزارش جنایت به مأموران پلیس، بلافاصله پیکر نیمه جان مهندس جوان به بیمارستان انتقال داده شد اما به‌‌رغم تلاش‌های تیم پزشکی، مرد زخمی بر اثر شدت خونریزی ناشی از اصابت ضربات چاقو به قلب و سینه‌اش در آغوش مرگ آرام گرفت. با مرگ این مهندس جوان به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای قائمشهر، تحقیقات پلیس درباره نحوه و علت مرگ قربانی حادثه آغاز شد.

یک شاهد عینی حادثه درباره چگونگی وقوع حادثه گفت: ساعت ۵/۱۰ شب بود، قربانی حادثه همراه یکی از دوستانش به طرف سوپرمارکت در حرکت بود که با سه پسر جوان که روبه‌روی یک قهوه خانه نشسته بودند بر سر موضوعی دچار اختلاف شدند.

هنوز چند لحظه‌ای از این ماجرا نگذشته بود که ناگهان یکی از سه پسر جوان کارد بلندی را بیرون کشید و به طرف دو مرد جوان حمله کرد. درگیری آنها خیلی کوتاه بود. پسر کارد بدست ضربه‌ای به او وارد کرد، او روی زمین افتاد و هر سه پسر جوان پا به فرار گذاشتند.

بنابر این گزارش، با توجه به اطلاعاتی که مأموران درباره نشانی‌های عاملان درگیری به دست آورده‌اند تحقیق برای ردیابی آنها را در دستور کار خود قرار داده‌اند. مأموران در ادامه بررسی‌های خود مشخصات و هویت عامل اصلی جنایت را که از ساکنان یکی از مناطق حاشیه‌ای شهر قائمشهر است به دست آورده‌اند اما قاتل تاکنون متواری است.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۱۱ دیدگاه

 1. سلام اگر این درگیری چند روز پیش باشه شنیدم هردو باهم آشنایی داشتن و هم باشگاهی بودن و قاتل هم دستگیر شده اگه اشتباه نکنم اسمش هم الان یادم رفت

 2. میگن قاتل بچه مفت آباد بوده

 3. رسول زابلی 09198194113

  سلام
  ساعت ۵/۱۰شب کی میشه ؟؟؟؟؟؟
  اگر ده وپنج دقیقه است که نگارش شما اشتباه است
  اگر پنج و ده دقیقه شب است که باز هم چنین ساعتی در شب نداریم
  شاید منظورتان پنج وده دقیقه صبح باشد ….شاید …الله اعلم

 4. اون ۳ نفر دعوا افتادن بعد یهویی چاقو رو زدن به مهندس!!!!! نمیدونید گزارش ننویسید آقا مهندس خیلی پسر خوبی بود واقعا حیف شد خدا رحمتش کنه . چاقو کشی تو قائمشهر بی داد میکنه مسئولین رسیدگی کنن

 5. یکی از دوستانم میگفت ۳نفر که حال طبعی نداشتن داخل سوپر بودن که ۳ نفر وترد سوپر میشن و تیکه پرانی شروع شد و کم کم جدی شد و و در گیری شروع شد که مقتول که هیچ نقشی در این نزاع نشد قصد فرار کردن از درگیری را داشت که زمین خورد و قاتل با چاقو بجانش افتاد و متواری هست تا الان اره بچه مفت آباد بودش درسته

 6. باید فرهنگ سازی شود .در یک کشور اسلامی نباید همچنین اتفاقاتی بیافتد.حتی درون شهر فحش های رکیکی میشنویم .که حتی جراعت زن وبچه را در خیابان نداریم……………………………………………………….

 7. هر دو طرف دوستای من بودن و من سر صحنه بودم.نمیدونم چطوری مینویسید این داستانو.قاتل درگیری قبلی با یکی داشته که از دوستای مقتول بوده.مقتول وقتی دسته قاتل قمه رو میبینه با صندلی میره سمته قاتل که بزنه به دستش تا قمه از دستش بیوفته پاش سر میخوره میافته تو جوب.قاتل هم ناشی بوده با سه ضرب چاقو اونو به قتل میرسونه.قاتل ۲۷خرداد خودشو معرفی کرد.در ضمن ساعت ۱:۳۰ صبح بوده تاریخ ۱۰ خرداد ماه.لطفا بیخودی خبر پخش نکنین.توی تمام سایتا همین نوشتست

 8. برای شادی روح عموی عزیزم فاتحه مع الصلوات

 9. خدا بیامرزدش. چرا حالا که قاتل و گرفتن اعدامش نمیکنند تا برای بقیه ارازل درس عبرتی بشه. خدا در قرآن هم به قصاص قاتلین اشاره کرده.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *