آموزش وردپرس
football

قرعه کشی لیگ دسته اول انجام شد

مراسم قرعه کشی تیم های حاضر در لیگ دسته اول فوتبال کشور برگزار شد.

به گزارش قائم خبر، لحظاتی پیش قرعه کشی مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور در فصل ۹۴-۹۳ برگزار شد و بیست و چهار تیم حاضر در این مسابقات در دو گروه دوازده تیمی به شرح زیر جای گرفتند:

گروه الف: فجرسپاسی، مس کرمان، نساجی مازندران، ایرانجوان بوشهر، گیتی پسند اصفهان، آلومینیوم هرمزگان، استقلال اهواز، نفت و گاز گچساران، نیروی زمینی، یزد لوله، شهرداری اردبیل و فولاد نوین اهواز

گروه ب: داماش گیلان، سیاه جامگان، صنعت نفت، پارسه، شهرداری بندرعباس، مس رفسنجان، گل گهر سیرجان، راهیان کرمانشاه، فولاد یزد، پاس همدان، اتکا و شهرداری تبریز

هم چنین ۱۲ مهر رسما بازی های لیگ یک استارت می خورد و بعد از برگزاری دو هفته از بازی ها تیم های دسته اولی ۲۴ و ۲۵ مهر دوباره درگیر بازی های جام حذفی خواهند شد.

فریبرز محمود زاده در پاسخ به این سوال که تعداد صعود و سقوط در فصل آتی به چه صورت خواهد بود گفت: ۲ تیم به لیگ برتر صعود خواهند کرد و برنده تایم های دوم هم در مرحله پلی آف با تیم چهاردهم لیگ برتر مسابقه خواهد داد دقیقا عین فصل گذشته اما طرحی در دست اجراء که تعداد تیم های سقوط کننده را به ۷ تیم کاهش خواهد داد. بر اساس این طرح که اگر مصوب شود سه تیم از هر گروه به دسته پا ئین تر سقوط می کنند و تیم های نهم هر گروه باه مسابقه می دهند و تیم برنده در جدول بازی های بقی خواهد ماند. در عوض تعداد تیم های صعود کننده از لیگ ۲ به لیگ یک به سه تیم کاهش خواهد یافت تا تعداد تیم های شرکت کننده در دسته اول به ۲۰ تیم کاهش یابد.

مسئول برگزاری لیگ یک کشور در مورد عدم حضور بازیکنان خارجی در لیگ یک گفت: این قانون پایدار است. هم چنین تیم های دسته اولی می بایست همانند تیم های لیگ برتری تیم ببندند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *