شنبه , ۳ فروردین ۱۳۹۸

قطعی و افت شدید فشار گاز در برخی مناطق قائمشهر

در حالی که مردم استان مازندران سردترین روزها و شب های خود را سپری می کنند گاز برخی مناطق قائم شهر قطع و یا با افت شدید فشار روبرو شده است اما مدیرعامل گاز استان این خبر را تکذیب می کند!!!

شهروندان قائم شهر خصوصا در مناطق خیابان شریعتی (جویبار) ، خیابان امام خمینی ( ره ) و خیابان شهید بهشتی ( کفشگر کلا ) ، قطعی و افت شدید فشار گاز را شاهد هستند .

این در شرایطی است که به گفته شهروندان قائم شهری از دو هفته پیش این مشکلات آغاز شده و هنوز رفع نگردیده است و پیگیری های آنان از طریق شرکت گاز شهرستان و استان بی نتیجه مانده است .

یکی از شهروندان گفت : ماموران شرکت گاز قائم شهر در محل حضور می یابند اما با توجه به وسعت قطعی و افت فشار قادر به رسیدگی به همه درخواست ها نیستند .

وی که خود را معلم بازنشسته معرفی کرده است می گوید : به نظرم این یک بحران محسوب شده و باید بصورت استانی و از طریق شرکت گاز مازندران به آن رسیدگی شود و شاید در توان اداره گاز یک شهرستان نباشد .

یکی از ساکنان خیابان جویبار قائم شهر هم گفت : دلمان خوش بود که با احداث خط  لوله دامغان به ساری مشکل افت فشار گاز نخواهیم داشت اما مثل اینکه مشکل اصلی از خطوط گاز نبوده بلکه سومدیریت ها در شرکت گاز استان موجب این مشکلات است .

وی افزود : دهها بار با شرکت گاز استان تماس گرفتیم و شرایط را برایشان توضیح دادیم اما حرکتی که نشان دهنده تسریع در کار باشد مشاهده نشده است .

یک خانم خانه دار نیز یه خبرنگار ما گفت : ما الان نزدیک به دو هفته است که گازمان قطع و یا آنقدر ضعیف است که شعله ای ندارد . در سرمای زیاد این چند روزه شرایط برایمان سخت شد . مسئولان گاز استان همه مردم را مثل خانواده خود بدانند .

این شهروند پرسید : واقعا اگر مسئولان گاز استان چنین شرایطی برای خانه های خودشان پیش می آمد حاضر به تحمل آن برای مدت دو هفته بودند ؟

به نظر می رسد با توجه به شرایط بوجود آمده ، مدیران شرکت گاز مازندران باید  در اقدامی جهادی و تجمیع امکانات و نیرو مشکل مربوط به این شهرستان را بصورت عملیاتی مرتغع سازند تا خانواده های خانواده های قائم شهر در مناطق مذکور ، از وضعیت کنونی خارج شوند ./شمال نیوز

 

تکذیب افت فشار گاز در مازندران

جعفر احمدپور مدیر عامل شرکت گاز مازندران در گفتگو با خبرنگاران گفت: برخی از سایت‌ها و فضای مجازی خبر افت فشار گاز در برخی از مناطق مازندران را انتشار دادند که صحت ندارد.

وی با بیان اینکه اکنون مشکل افت فشار گاز در مازندران وجود ندارد، افزود: با وجود اینکه شاهد افزایش مصرف گاز در استان هستیم، ولی روند در این زمینه نگران کننده نیست.

آقای مدیر،آیا بهتر نیست قبل از انجام مصاحبه،گزارش هایی از واحدهای تحت امر دریافت کنید؟ آیا این شهروندان قائمشهری به دروغ چنین ادعای را می کنند؟!!!!!

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 1 =