آموزش وردپرس
nassaji-foolad (9)

قهرمالک نساجی/ بلاتکلیفی درقدیمی ترین تیم مازندران

تیم نساجی مازندران درسال ۱۳۳۸ فعالیت خود را در رقابت های فوتبال کشور شروع کرد . این تیم در ۵۷ سال فعالیتش در رقابت های جام قدس در سال ۶۳ و پس از آن در رقابت های فوتبال دسته اول تا سال ۹۴ حضور پررنگی داشته و در چندین سال نیز از مدعیان صعود به لیگ برتر بود.

قائم خبر:اگرچه به صورت رسمی نقل و انتقال بازیکنان از ۲۵ خرداد شروع می شود و تا ۱۵ شهریور ماه ماه ادامه می یابد، ولی از حالا بیشتر تیم های لیگ برتری و دسته اولی بازیکنان و کادر فنی خود را مشخص کرده اند و با انعقاد قرارداد داخلی و ثبت آن در هیات های استانی ، چند صباح دیگر تمرینات آماده سازی را شروع می کنند.

تیم دسته اولی نساجی که پیش از این با جدایی مدیرعامل و سرمربی در وضعیت نامطلوب قرار گرفته بود ، اکنون با قهر مالکش دچار بلاتکلیفی شده است ، وضعیتی که بسیاری از کارشناسان آن را ناشی از در رفتن سرنخ کارها از دست مالک باشگاه و قهر وی را هم بهانه گیری می دانند .

تیم نساجی مازندران درسال ۱۳۳۸ فعالیت خود را در رقابت های فوتبال کشور شروع کرد . این تیم در ۵۷ سال فعالیتش در رقابت های جام قدس در سال ۶۳ و پس از آن در رقابت های فوتبال دسته اول تا سال ۹۴ حضور پررنگی داشته و در چندین سال نیز از مدعیان صعود به لیگ برتر بود.

مالکیت این باشگاه قدیمی مازندران درسال ۸۶ به مهدی پرهام که در آن زمان مدیرعاملی یکی از واحدهای صنعتی کشور را بر عهده داشت، فروخته شد.

مالک باشگاه نساجی مازندران شروع فعالیت این باشگاه را برای رقابت های لیگ دسته اول جام آزادگان (۹۶-۹۵) منوط به تحویل زمین به باشگاه، پخش شدن بازی های خانگی این تیم از سیمای استانی و صدور مجوز بازی برای تیمش دراستادیوم وطنی قائمشهر دانست.

مهدی پرهام روز سه شنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت که اگر شرایطش را مسئولان شهرستانی نپذیرند ، به احتمال زیاد باشگاه را واگذار خواهد کرد.

nassaji-parse (22)

وی افزود : تا زمانی که این مطالبات مورد توجه مسئولان قرار نگیرد ، اقدامی برای انتخاب سرمربی و تیمداری انجام نخواهم داد.

پرهام گفت که اسناد زمین سال پیش به باشگاه نساجی واگذار شد ، ولی هنوز به صورت رسمی واگذاری زمین انجام نشده است.

اواخر سال گذشته شش هکتار زمین ماهفروجک در جاده قائمشهر- ساری به صورت اجاره ۹۹ ساله به باشگاه نساجی مازندران واگذار شد و اسناد واگذاری که هم اکنون در سایت این باشگاه قرار دارد.

اگرچه برای ایجاد زمین فوتبال حداقل ۱۰ هکتار زمین مورد نیاز است ، ولی باشگاه اید بقیه زمین مورد نیاز را خریداری و به مجموعه اضافه کند.

دو تیم خونه به خونه و نساجی ، نمایندگان مازندران در فصل گذشته لیگ دسته اول جام آزادگان بودند که در پایان تیم خونه به خونه با ۵۸ امتیاز و نساجی با ۴۹ امتیاز در رده ششم و هشتم جدول قرار گرفتند و از راهیابی به لیگ برتر بازماندند.

تیم خونه به خونه مازندران با به خدمت گرفتن علیرضا مرزبان و چند بازیکن لیگ برتری در حال بستن تیم کهکشانی برای عبور از سد لیگ یک و رسیدن به لیگ برتر این رقابت هاست.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. رسول علوی نسب (مداح)

    سلام برای تیم نساجی وهواداران فهیم آن آرزوی موفقیت دارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *