آموزش وردپرس
Behdad Salimikordasiabi of Iran competes

قویترین مرد جهان در اردوی خونه‌به خونه حاضر شد

تیم فوتبال خونه به خونه بابل در دیداری دوستانه در ورزشگاه شماره دو آزادی به مصاف استقلال رفت که این بازی را با نتیجه ۳ بر یک واگذار کرد.

پس از این بازی، بهداد سلیمی وزنه بردار دسته فوق سنگین کشورمان و قوی‌ترین مرد جهان در اردوی این تیم حاضر شد و به صحبت با مسئولان این تیم پرداخت.

behdad_salimi

بهداد سلیمی قوی ترین مرد جهان در اردوی تیم ملی وزنه برداری در خصوص آخرین وضعیت خودش اظهار داشت: خداروشکر وضعیت خوبی دارم و مشغول تمرینات هستم .

سلیمی ادامه داد :اردو های خوبی را پشت سر گذاشته ایم و روز های آخر تمرینات مان را جدی تر دنبال میکنیم تا به مسابقات المپیک ریو اعزام شویم .

قوی ترین مرد جهان از حضور سه مازندرانی در اردو خبر داد و گفت :خبر خوب برای وزنه برداری مازندران این است که خدا کمک کرد تا توانستم برای مسابقات المپیک انتخاب شوم و دو نفر دیگر هم از مازندران ( آقایان مولایی و براری ) هستند و تلاش میکنند تا چهارشنبه با رکورد گیری ای که انجام میدهند برای مسابقات المپیک انتخاب شوند .

وی در خصوص مصدومیت های سنگینی که پشت سر گذاشته گفت : با توجه به زمان کمی که تا المپیک وجود داشت من تواسنتم به بدن خودم فشار بیاورم تا یک مقداری مصدومیت خودم را نادیده بگیرم چون شرایط المپیک شرایط خاصی است و ممکن بود برای دور بعد نتوانم شرکت کنم ، برای همین تمام تلاشم را کردم تا به این المپیک برسم و تا الان که خداروشکر زانو هام اذیتم نکرده و انشالله در این فرصت باقی مانده هم مشکل خاصی پیش نمیاد و سلامت در مسابقات حضور پیدا کنم.

قوی ترین مرد جهان در خصوص اینکه چه قولی به مردم مازندران خواهد داد، اظهار داشت : قول دادن در این شرایط و بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت سنگین ،خیلی سخت است ، رقیبان جدی ای هم در وزن خودم دارم اما تنها قولی که میتوانم بدهم این است که تمام تلاشم را انجام بدهم تا بتوانم بهترین نتیجه را کسب کنم .

این قهرمان مازندرانی در پایان صحبت هایش افزود : مردم مازندران همیشه نسبت به بنده لطف دارند و همیشه و تحت هر شرایطی حامی من بوده اند ، از آنها میخواهم اینبار نیز بنده را حمایت کنند و برایم دعا کنند تا بتوانم باز هم به عنوان یک مازندرانی و یک ایرانی افتخار آفرین باشم .

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. دست حق به همرات پهلوان ، دعای خیر ما بدرقه راه همه فرزندان رشید سرزمینم.

  2. قلب همه قائمشهریا تا لحظه بالا بردن وزنه برای تو میزنه پهلوان شهرم،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *