آموزش وردپرس
5005_3

قوی ترین مرد جهان در شیرخوارگاه آمنه گریست

 قائم خبر:شیرخوارگاه آمنه این روزها میزبان چهره‌های بنام هنری، ورزشی و علمی است؛ بعد از اجرای طرح سفرای طلایی از سوی سازمان بهزیستی کشور، بهداد سلیمی قویترین مرد جهان این بار از شیرخوارگاه آمنه بازدید کرد در بین کودکان این مجموعه ابراز احساسات نمود.

download (1)

در بازدید قوی‌ترین مرد جهان از شیرخوارگاه آمنه اتفاقات متعددی رخ داد که از آن جمله می‌توان به گریه‌های بهداد سلیمی و بازی‌های کودکان ایتام اشاره کرد.

سلیمی به محض ورود در جمع کودکان ۳ تا ۵ سال حضور یافت و با آنها مشغول به بازی شد که در ادامه تحت تأثیر فضای خاص شیرخوارگاه قرار گرفت و اشک از چشمانش روانه شد.

قوی‌ترین مرد جهان در خصوص حضورش در شیرخوارگاه آمنه و در بین کودکان یتیم اظهار داشت: بنده کمترین کار را کردم که امیدوارم باز هم توفیق حضور در بین این کودکان را داشته باشم.

وی افزود: همه افراد جامعه اعم از ورزشکاران، هنرمندان و مسئولان موظف هستند به این کودکان خدمت کنند و آنها را مورد نوازش خود قرار دهند.

همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به حضور بهداد سلیمی قوی‌ترین مرد جهان در شیرخوارگاه آمنه اظهار داشت: حضور چهره‌های بنام می‌تواند شرایط بهتری را برای ارائه خدمات مناسب‌تر به کودکان فراهم کنند.

وی تصریح کرد: سازمان بهزیستی کشور طی سال گذشته طرح سفرای طلایی ایران کلید زد که تا به امروز ۲۱ نفر به عنوان سفیر طلایی سازمان بهزیستی کشور معرفی شدند.

هاشمی تصریح کرد: سفرای طلایی سازمان بهزیستی از افراد شاخص و چهره‌های بنام هستند که بنا داریم تا پایان سال، ۷ سفیر جدید دیگر را به سفرای طلایی اضافه کنیم.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با تأکید بر اینکه توسعه مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور در دستور کار این سازمان قرار گرفته است، گفت: در دو سال گذشته با حمایت خیرین اقدامات متنوعی در بخش‌های مختلف صورت گرفته است.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *