آموزش وردپرس
saipa-shomal-112

لغو انتقال سایپا شمال به اردبیل

pirozram11به گزارش قائم خبر ، مهدی پیروزرام امروز در گفت‌وگو اختصاصی با خبرنگار ورزشی فارس در قائمشهر در مورد بقا این تیم در مازندران اظهار داشت: تیم سایپا شمال با توجه به مشکلاتی که در این چند مدت داشته قصد بر این بوده که تیم را به خارج استان واگذار کنیم.

 وی در ادامه افزود: همان طور که در مصاحبه قبل هم اعلام کردیم قرار بر این بود تیم را به اردبیل واگذار کنیم که کارهای قرارداد آن هم نهایی شد اما به علت مشکلات طرف اردبیلی،این موضوع را لغو کردیم و با گزینه‌های دیگر جلسه برگزار کردیم و به نتیجه مثبت رسیدیم.

 مالک تیم فوتبال سایپا شمال در مورد چگونگی واگذاری سهام باشگاه به اسپانسرهای جدید اذعان داشت: هنوز تیم را به طور کامل واگذار نکردیم، اما با دو گزینه مهم به نتیجه نسبی رسیدیم.

 وی تصریح کرد: این دو گزینه یکی موسسه مالی اعتباری و دیگری هم یک موسسه تبلیغاتی است که در جلسه‌ایی که با این دو گزینه صحبت کردیم و قرار شده که یا با ۵۰ درصد از سهام را خریداری کرده و یا کل هزینه‌های جاری را بر عهده گرفته که در هر دو صورت نام باشگاه تغییر می‌کند.

 پیروزرام در مورد انتخاب سرمربی جدید تیم بیان داشت: با توجه به شناخت کاملی که از آقای بهرام فروتن داشتیم تصمیم گرفتیم تا وی را به عنوان سرمربی تیم منصوب کنیم.

 وی افزود: سعی کردیم تمام بازیکنان فصل قبل را حفظ و چند بازیکن جدید را به تیم اضافه نماییم.

 مالک تیم فوتبال سایپا شمال در پایان در ارتباط با انتقال تیم به ساری گفت: اگر یک درصد با این اسپانسرها به نتیجه نرسیدیم احتمال انتقال تیم به ساری زیاد است.

مطالب مرتبط:

مجوز خروج سایپا شمال از مازندران صادر شد!!!

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *