چهارشنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۸

مالک باشگاه نساجی قائمشهر دست به جیب شد

مهدی پرهام روز دوشنبه درگفت و گو با قائم خبر افزود : براساس توافق با مسئولان استان مازندران ، حدود ۴۰ درصد از دستمزد بازیکنان و کادر فنی طبق قرارداد امروز ۱۳ دی ماه پرداخت خواهد شد.
وی گفت که برای حضور قوی تر در نیم فصل دوم رقابت های لیگ دسته یک جام آزادگان چند بازیکنان جدید به تیم اضافه می شوند.
مالک باشگاه نساجی قائمشهر انتخاب سرمربی برای تیمش را از دیگر برنامه های باشگاه تا پیش از شروع نیم فصل دوم رقابت های فوتبال دسته اول جام آزادگان اعلام کرد.
پیش از این محمود فکری سرمربی نساجی قائمشهر را بر عهده داشت که قبل از اتمام نیم فصل اول به دلیل بحران مالی حاکم برباشگاه و پاسخگو نبودن مالک از سمتش استعفا کرد.

parham-3

پرهام درخواست هواداران و حمایت امیر قلعه نوعی سرمربی تراکتورسازی را علت اصلی انصرافش از واگذاری این تیم اعلام کرد و گفت که تا پایان نیم فصل دوم به تیمداری و حمایتش از نساجی قائمشهر ادامه می دهد.
وی مدعی شد : خریداران جدید باشگاه پشتوانه مالی چندانی نداشتند و نمی توانستند تیم را تقویت کنند و به نوعی نساجی را از چاه به چاله می انداختیم.
پرهام گفت : مسئولان استانی از جمله معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران نیز برای حمایت باشگاه نساجی قائمشهر پای کار آمدند و این کار باعث شد تا به روال قبلی خودمان حمایت از تیم ادامه دهیم.

parham-2

به گفته وی ، در نیم فصل دوم حامی مالی جدیدی نیز برای باشگاه پای کارآمد و با همکاری حامی و راهنمایی امیر قلعه نوعی تیم را تقویت خواهیم کرد.
مالک باشگاه نساجی گفت : من در هشت سال گذشته تمام زندگی خود را خرج تیم داری در نساجی قائمشهر کردم ، بدون این که کمکی از مسئولان استانی دریافت کنم و امیدوارم از این پس این کمک به تیم ما هم برسد تا بتوانیم یک تیم از مازندران راهی لیگ برتر کنیم.
مهدی پرهام که حدود هشت سال قبل امتیاز قدیمی ترین تیم فوتبالی مازندران را خریداری کرد در نیم فصل جاری رقابت ها به دلیل نامعلومی با وجود استخدام سرمربی و انعقاد با بازیکنان از کمک مالی به تیمش امتناع ورزید.

parham-1مالک باشگاه پس از امتناع از تیمداری بحث واگذاری امتیاز تیمش را مطرح کرده بود که با وجود حاضر شدن چند خریدار در مراحل مختلف ، در نشست نقل و انتقال قانونی استان حاضر نشد و از واگذار تیمش منصرف شد.
آخرین مورد از مذاکره برای نقل و انقال دیروز یکشنبه بود که در پی حاضر نشدن مالک برای واگذاری ، استاندار به وی التیماتوم داد که ظرف ۲۴ ساعت حق و حقوق بازیکنان و کادر فنی را پرداخت کند.
نساجی قائمشهر در نیم فصل اول رقابت های فوتبال لیگ دسته یک با ۲۸ امتیاز در رده چهارم این رقابت های ۱۸ تیمی قرار دارد.
نیم فصل دوم رقابت های لیگ دسته یک جام آزادگان ۱۷ دی ماه شروع می شود.

همچنین ببینید

تساوی پرگل نساجی و سپیدرود؛روز بدشانسی نساجی

قائم خبر – میلاد اکبری: در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور، جام خلیج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 8 =