آموزش وردپرس
parham

مالک باشگاه نساجی مازندران از خلف وعده مسوولان انتقاد کرد

 قائم خبر: «مهدی پرهام» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: زمانی که برای تحویل گرفتن این تیم به مازندران سفر کردم، مسوولان وقت استان وعده داده بودند همه آن چه که برای تشکیل تیم مورد نظر مجموعه نساجی قرار دارد را واگذار کنند اما تاکنون این اتفاق رخ نداده است.

وی بیان کرد: با وجود آن که در ابتدای ورود به قائمشهر انگیزه فراوانی برای رفع مشکلات نساجی داشتم اما به مرور زمان و به دنبال انجام نشدن تعهدات مسوولان، این انگیزه ها به شدت کاهش یافت.

مالک باشگاه نساجی مازندران افزود: مسوولان مازندرانی تاکنون جواب منفی به باشگاه نساجی ندادند اما متاسفانه تاکنون هیچ کدام از تعهدان وعده داده به سرانجام مطلوب نرسید.

پرهام ادامه داد: از سال ۸۷ که برای نخستین بار مالک تیم نساجی شدم، به دنبال در اختیار گرفتن زمینی مناسب و ساخت یک استادیوم کاملا مجهز برای فوتبال مازندران بودم اما انگار اراده ای برای انجام این کار در مازندران وجود ندارد.

وی بیان کرد: مشکلات نساجی یکی پس از دیگری در حال بروز دادن است و با این شرایط دشوار ، لیگ برتری شدن این تیم هیچ نتیجه ای جز سخت تر شدن شرایط و زیر سوال رفتن اعتبار فوتبال مازندران ندارد.

مالک باشگاه نساجی مازندران اظهار کرد: یکی از طلب کاران باشگاه که فقط ۶ میلیون تومان از این تیم طلب داشت، صبح روز گذشته (هشتم دی) وارد باشگاه شد و زمانی که با پاسخ منفی مواجه شد می خواست در عوض بخشی از طلبش ، رایانه و برخی دیگر از لوازم باشگاه را به امانت بگیرد.

پرهام افزود: با وجود آن که تاکنون میلیارد تومان در نساجی هزینه کرده ام اما هیچ سند و مدرکی که نشان دهد به طور رسمی همه سهام باشگاه متعلق به من است، در اختیار ندارم.

وی ادامه داد: با این شرایط احتمال تعطیلی و واگذار کردن باشگاه به هر فردی که متقاضی باشد بسیار زیاد است.

تیم فوتبال نساجی مازندران در پایان هفته یازدهم لیگ دسته اول باشگاه های کشور با ۱۶ امتیاز در رده پنجم قرار دارد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۳ دیدگاه

  1. دست مسئولین این شهر درد نکنه که سرمایه گذاران متعدد رو یکی پس از دیگری فراری میدن…..
    تا کی میخاد ادامه داشته باشه معلوم نیست. ای خدا ما قائمشهریها هم یکم پیشرفت نیاز داریم آخه چقد درجا زدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    این مسئولین تا کی میخوان بی خیال باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. تا حالا فکر می کردم ما قائم شهریها سرامد استان هستیم ولی با کمی تامل میشه به وضوح نقش مسئولین را در عدم پیشرفت شهر دید کافیه یه نگاه به کارخانه هایی که داشتیم رو از دست دادیم و تعطیل کردیم و هر سال قول راه اندازی مجدد اونا را دادن و کسی نموندنه که قول نداده باشه که اگه من نماینده بشم نساجی ال میشه و بل می شه ولی در عمل … حالا یه نگاه به بابل بندازین از نظر شهری و شهرسازی و اشتغال چقدر جلوتر از ماست اونوقت ما همه تازه یه تیم دربه داغون به اسم خونه به خونه دارن که نه قابل قیاس با نساجی نیست ببین چطور حمایت می کنن بودجه می دن انواع بازیکن و مرب ی بزرگ میارن از پیوس گرفته تا نیکبخت و ….اونوقت نساجی با این همه قدمت با این همه هوادار و این تلاش سرمایه گذار پرهام چرا نمی ره لیگ برتر و چوب لای چرخ می زارن انوقت نقش مسولین بیشتر معلوم میشه

  3. از مسولان تقاضا مندیم تیم نساجی را بیشتر حمایت کنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *