آموزش وردپرس
dsc_9206-1

مجهزترین کارخانه آسفالت اتوماتیک شهرداری قائم شهر افتتاح شد

قائم خبر: طی مراسمی با شکوه و در سالروز ولادت آسمانی کریم اهل بیت حضرت امام حسن (ع) در روز پنج شنبه یازدهم تیرماه سالجاری و با حضور مهمانان استانی و شهرستانی از مجهزترین کارخانه آسفالت تمام اتوماتیک شمال کشور رونمائی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر درآئین افتتاح این کارخانه بدوا” ریاست شورای اسلامی شهر قائم شهر آقای ابراهیمی طی سخنانی کوتاه از عزم مدیریت شهری در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان خبر داد.

DSC_5506-00

وی از زحمات مهندس حجازی شهردار قائم شهر و پرسنل شهرداری و سازمان عمران در تحقق پروژه همدلی قدردانی کرد.

ابراهیمی از دونماینده محترم مجلس شورای اسلامی آقایان علیپور و حسینی خواست که در فرصت باقی مانده نمایندگی آنها با ارائه خدمات بیشتر و جذب اعتبارات بیشتر خدمت مضاعفی به مردم شریف قائم شهر ارائه نمایند.

مهندس سید علی حجازی شهردار قائم شهر نیز در سخنانی کوتاه با تائید بهره برداری از کارخانه آسفالت افزود: با راه اندازی و بهره برداری از این کارخانه ،شاهد تولید و استفاده آسفالت مرغوب در سطح شهر خواهیم بود.

DSC_5546-3

وی با اشاره به اینکه قطعات استفاده شده در این کارخانه از بهترین و مدرنترین قطعات روز دنیاست گفت: شرکت سازنده این کارخانه با راه اندازی و بهره برداری در شهرهائی از جمله تهران،قم،کرج و اصفهان دارای سابقه مطلوبی بوده و ما با تحقیق کامل اقدام به خرید و راه اندازی این کارخانه نمودیم. 

حجازی همچنین خاطر نشان کرد: با همیاری و کمک مردم خوب و قدرشناس قائم شهر و از محل پرداخت بموقع عوارض از سوی شهروندان این کارخانه با تجهیزات جانبی و آماده سازی بستر و ساخت استخر قیر و …..هزینه ای بالغ بر دومیلیارد و هفتصد میلیون تومان در برگرفته است.

وی گفت: ظرفیت تولید این کارخانه ۱۶۰ تن در ساعت است و انواع آسفالت از جمله آسفالت گرم،بیندر،توپکا ،رنگی و نیز تولید آسفالت پلیمری را نیز داراست.

حجازی در خاتمه از حمایت همه جانبه اعضاء محترم شورای اسلامی شهر،حضرت آیت الله معلمی نماینده محترم مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر،نمایندگان مجلس و محمدی فرماندار قائم شهر و اهتمام یکایک آنان در جهت خرید این کارخانه قدردانی کرد و افزود: بی شک حمایت تیم مدیریت شهری در جهت ارائه خدمت مطلوب به شهروندان در سرلوحه برنامه عمرانی و خدماتی شهرداری قائم شهر بوده و ما سعی داریم در سال همدلی دولت و ملت بیشترین خدمت را به شهروندان فهیم قائم شهر ارائه دهیم.

در ادامه حضرت آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر،مهندس علیپور و دکتر حسینی نمایندگان مردم قائم شهر ،سوادکوه،سیمرغ و جویبار در مجلس شورای اسلامی نیز به سخنرانی پرداختند.

DSC_5590-5

DSC_5610-7

DSC_5601-6

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۳ دیدگاه

  1. کل دنیادارن از بتن استفاده میکنن بجای آسفا لت چون واسه محیط زیست ضررنداره شهردار شهرمون از پول مردم هزینه میکننه میلیاردی تا محیط زیست ضرر بزنه . خیلی خیلی خوشحال هم هست بهش لوح تقدیر بدین

  2. مبارکتون باشه قائم شهری های عزیز

  3. استفاده از بتن به جای آسفالت در ایران هنوز در مرحله آزمایش هست دوست عزیز نمیشه انتظار داشت به این زودی برای شهرستان ها استفاده بشه ، این نقد بهتر از اون نسیه هست، ایشالا به زودی اسفالت خیابان های قائمشهر نوسازی بشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *