جمعه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

محمد عباس‌زاده: کاش زودتر به نساجی آمده بودم

کاپیتان و مهاجم گلزن تیم فوتبال نساجی از عملکرد تیمش خوشحال است اما با حسرت می‌گوید ای کاش آقای نکونام زودتر از این‌ها به قائمشهر می‌آمد تا با خیالی آسوده‌تر نساجی را در این فصل لیگ‌برتری می‌کردیم.

محمد عباس‌زاده درباره نتایج این روزهای نساجی با جواد نکونام به خبرنگار ما گفت:

نساجی بعد از حضور جواد نکونام متحول شده است و ای کاش او هم زودتر به این تیم اضافه می‌شد تا با خیالی راحت صعودمان را جشن می‌گرفتیم. از تجربه شاگردی او خوشحالم و امیدوارم زحمات او با لیگ‌برتری شدن نساجی به بار بنشیند.

محمد عباس‌زاده مهاجم گلزن نساجی در مورد ۶ گلش در دو بازی اخیر و اینکه آیا باز هم تصمیم دارد امسال هم آقای گلی را تجربه کند یا نه گفت:

همیشه گفته‌ام و باز هم تاکید می‌کنم که گلزنی من در هر بازی حاصل زحمات کل تیم است. اعتماد کادرفنی به بازیکن علی‌الخصوص من و زحماتی که آنها در تمرینات برای تیم می‌کشند، دوندگی و پاس‌های خوب بازیکنان و حمایت‌های هواداران خوب قائمشهری است که تحت هیچ شرایطی تیم را تنها نمی‌گذارند همه هم در گلزنی‌های من و هم در موفقیت تیم در این بازی‌ها موثر بوده است و باید از زحمات و حمایت‌های تک‌تک‌شان تشکر کنم.

وی افزود:

از زمان برگشتم تا به امروز بیشتر از آنکه به آقای گلی مجدد لیگ یک فکر کنم به خودم می‌گویم ای کاش زودتر از این‌ها به نساجی آمده بودم تا این تیم را مدعی قهرمانی می‌کردم و به حقش که سال‌ها برای آن زحمت می‌کشد می‌رساندم. البته حالا هم برای آنکه این تیم را مدعی کنیم دیر نشده است اما کارمان در این هفته‌های پایانی خیلی سخت است.

محمد عباس‌زاده در پاسخ به سوالی که نساجی را باید تیم صعودکننده به لیگ‌برتر دانست نیز می‌گوید:

نمی‌توان با قطعیت گفت که نساجی تیم صعودکننده به لیگ‌برتر خواهد بود چراکه حداقل ۵ مدعی برای کسب این عنوان می‌جنگند و می‌خواهند که تیم صعودکننده به لیگ‌برتر باشند. ما قطعا تا آخرین نفس برای صعود نساجی می‌جنگیم و برای رسیدن به آن ناامید نیستیم اما واقعیت‌ها را هم مدنظر داریم و باتوجه به آن پیش می‌رویم.

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 7 =