آموزش وردپرس
behravan-13

مخالف فروش سایپا شمال به خارج از استان هستیم

بهروان درگفتگویی افزود: تیم فوتبال سایپا شمال متعلق به مردم مازندران به ویژه شهروندان قائمشهر است که باید فعالیت فوتبالی و تیمداری اش در قائمشهر و یا دیگر شهرهای مازندران ادامه یابد.

 وی تصریح کرد: در حال حاضر تیم فوتبال سایپا شمال بیش از دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بدهی دارد و باید رضایت طلب کاران به این باشگاه جلب شود.

 اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان مخالف واگذاری سایپا شمال هستند

 رئیس هیئت فوتبال مازندران افزود: مدیریت باشگاه سایپا شمال ابتدا با بازیکنان و کادرفنی خود تسویه حساب کنند ، بعد به دنبال فروش تیمشان به خارج از استان باشند.

سایپا شمال ۱۱۷ میلیون به هیئت فوتبال استان بدهکار است

بهروان از بدهی ۱۱۷ میلیونی این باشگاه به هیئت فوتبال استان خبر داد وتصریح کرد: سال گذشته تمامی بازی های این تیم به همراه نساجی به طور رایگان در ورزشگاه شهدای ساری برگزار می شود.

وی گفت: مدیر باشگاه سایپا شمال متعقد است که اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان در دوران فعالیت این باشگاه فقط ۸۰ میلیون کمک کردند.

وی افزود: هیئت فوتبال مازندران اسناد و مدارکی دارد که بیشتر از این مبلغ به تیم های فوتبال استان به ویژه سایپا شمال کمک مالی کرد.

رئیس هیئت فوتبال مازندران در ادامه ابراز داشت: در حال حاضر با توجه به عدم حمایت اسپانسر تیمداری در فوتبال بسیار سخت و هزینه بر است که مدیریت باشگاه برای بقا باید به فکر اسپانسر و حامی مالی قوی باشد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *