آموزش وردپرس
82269885-71097149

مدال اوران رزمی کار قائمشهری با استقبال مردم به زادگاهشان رسیدند

چهار رزمی کار قائمشهری که درخشش خوبی درسومین دوره از مسابقات بین المللی جام بالتیک ۲۰۱۶ در کشور لیتوانی داشتند روز دوشنبه با استقبال مردم قائمشهر به خانه رفتند.

قائم خبر : در این مراسم که با حضور شماری از مسئولان ورزش ، ورزش دوستان و اعضای خانواده این ورزشکاران در مجموعه شهید وطنی قائمشهر و در سالن ووشو برگزار شد ، استقبال کنندگان با آویختن گل به گردن این فخر آفرینان ، خوشحالی خود از موفقیت کسب شده توسط این ورزشکاران در مسابقات بین المللی ابراز داشتند.

فرشاد شیرآقایی نخستین نماینده قائمشهری که در بخش تالو به رقابت پرداخت در بدو ورود به شهرستان قائمشهر به خبرنگار ایرنا گفت : با توجه به اینکه ۱۵ نفر به مسابقات اعزام شده بودند من بسیار خوشحالم که با کسب مدال طلا ، یک نقره و یک برنزبا افتخار به شهرم بازگشتم.

این ووشو کار قائمشهری سطح این دوره از مسابقات را بالا دانست و گفت :بازی های بین المللی باتوجه به اینکه هر دو سال یکبار برگزار می شود کار را برای ما دشوار کرده است اما من با کسب مدال های خوش رنگ با موفقیت به وطنم بازگشتم.

سید حسن کیمیامهر دیگر نماینده قائمشهری که یک مدال برنز را در مسابقات بین المللی کسب کرد گفت :سطح این دوره از مسابقات بالا بوده است چرا که اکثر کشورها با امادگی برای کسب خوش رنگ ترین مدال ها در مسابقات ظاهر شدند بنابراین من هم خوشحالم که با کسب مدال برنز توانستم دست پر به کشورم بازگردم.

کاوه سبحانی دیگر نماینده قائمشهری که یک مدال طلا و یک نقره را در این مسابقات از آن خود کرده بود گفت:در بخش ساندا به مبارزه پرداختم و در این رشته با هشت نفر مبارزه کردم و مدال طلا دست یافتم و در رشته تالو با ۱۱ نفر به مبارزه پرداختم و مدال نقره را از آن خود کردم.

ابراهیم اسدی دیگر نماینده قائمشهری که مدال نقره را کسب کرد گفت : اکثر رقبای من از کشورهای اروپایی بودند که با قدرت بالایی در مسابقات ظاهر شدند و من خوشحالم که با کسب مدال نقره دست پر به کشورم بازگشتم .

خبرنگار : مونا معینی کوچکسرایی

همچنین ببینید

ghatar

موافقت بانک جهانی برای پرداخت تسهیلات یک میلیارد یورویی برای برقی سازی راه آهن شمال

  مدیر کل راه آهن شمال برقی کردن خطوط ریلی این شرکت را به عنوان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *