آموزش وردپرس
valiasr

مدیر عامل تامین اجتماعی در قائمشهر از مرکز جراحی قلب باز شمال کشور بازدید کرد

قائم خبر:مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به اتفاق هیات همراه و مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران در بازدید از این مرکز درمانی در جریان روند مراحل ساخت و تجهیز قرار گرفت.

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران در حاشیه این بازدید گفت: مرکز جراحی قلب باز واقع در قائمشهر به عنوان تنها مرکز جراحی قلب باز تامین اجتماعی شمال کشور تا پایان سالجاری بهره برداری می شود .

‘محمد خورشیدی’ ادامه داد : ساخت مرکز جراحی قلب باز تامین اجتماعی شمال کشور از سال ۱۳۸۷ در جوار بیمارستان ولیعصر(عج) قائمشهر آغاز و مدت زمان اجرای این طرح ۱۸ ماه اعلام شد.

وی اعتبار هرینه شده برای اجرای این طرح را ۱۶۰ میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: تعلل پیمانکار قبلی یکی از دلایل تاخیر در تکمیل این طرح بود که با خلع ید پیمانکار قبلی و ورود فعال پیمانکار جدید ساخت این مرکز به سرعت انجام شد .

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران همچنین نبود امکان وارد کردن دستگاه آنژیوگرافی از خارج کشور را یکی دیگر از دلایل تاخیر در بهره برداری این طرح عنوان کرد.

وی از خرید این دستگاه با هزینه ۴۰ میلیارد ریال خبر داد و گفت: همچنین کار خرید دیگر تجهیزات مورد نیاز این مرکز درمانی به مرور در حال انجام است.

خورشیدی ادامه داد: به علت نبود مرکز درمانی خاص، بیمه شدگان تامین اجتماعی شمال کشور برای انجام جراحی قلب باز مجبور به طی مسافت و رفتن به تهران برای انجام این عمل بودند .

مرکز جراحی قلب باز تامین اجتماعی مازندران شامل سه اتاق عمل جراحی، آی سی یو و آنژیوگرافی در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع در قائمشهر احداث شده است.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *