آموزش وردپرس
14

مراحل پایانی ساخت ورزشگاه۵۰۰۰نفری زیارکلای قائمشهر

 قائم خبر – رضا نادری :در کیلومتر۱۵ جاده  سیمرغ (کیاکلا ) در روستایی به نام زیارکلا ، چندین سالیست که دولت، درحال احداث استادیوم ۵۰۰۰ هزار نفری می باشد که در حال حاضر  مراحل پایانی آن سپری می شود.

    پس از رسیدن به  روستا ی زیار کلا بیش از هر چیز، نور افکن های ورزشگاه توجه هر رهگذر را به خود جلب می کند که  بدون پرسش از اهالی روستا می توان آدرس ورزشگاه رابا توجه به آن پیدا کرد.

    بادیدن  این ورزشگاه زیبا اولین سوالی که درذهن هربیننده نقش می بندد این است که چرا این هزینه را در روستایی انجام دادند که مشکل اصلی آن تردد  در دل روستا     و مسافت  طولانی آن با قائمشهر است.

         درضمن چرا پس گذشت یک دهه  از ساخت این ورزشگاه  فقط یک سمت آن را ساختند و سه طرف دیگر، بدون سکوی تما شاگران باقی مانده . واقعا آیا این تعداد              صندلی موجود که به ۵۰۰۰ عدد هم نمی رسد جوابگوی خیل عظیم تماشاگران قائمشهری وشهرهای اطراف می باشد؟

     با توجه به زمین های خالی اطراف ورزشگاه، شاید در آینده بتوان ظرفیت  را افزایش داد وبا تکمیل آن، استادیومی درحد لیاقت مردم خوب قائمشهر ساخت . مانند ورزشگاه ساری!

1 2 3

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۳ دیدگاه

  1. سلام
    این ورزشگاه در قالب طرح ورزشگاههای ۵۰۰۰ نفره قرار بود در کنار شهر قائمشهر روستای لموک در کمربندی ساخته بشه مناسفانه زمانی که زمین به پیمانکار تحویل شد و پیمانکار در حال تجهیز کارگاه و آوردن مصالح بود ه توسط اهالی محترم !! لموک به باد کتک گرفته شدند و اجازه ساخت ورزشگاه داده نشد. پس از از استعلام از شورای شهر و دهیاریهای اطراف قائمشهر تنها دهیاری زیارکلا ظرف یک هفته زمین را در اختیار وزارت ورزش قرار داد…………..

  2. بیشتر که به زمین تمرین میخوره !! حالا که دارین میسازین چقدر گنجایشش کمه !!؟؟

  3. این ورزشگاه یک ورزشگاه قابل توسعه هست(برای همین ۳ طرفش ساخته نشده!) که با توجه به وسعت شهر و جمعیت اون منطقه ساخته شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *