آموزش وردپرس
rooz_khabarnegar (3)

مراسم تجلیل از خبرنگاران قائم‌شهر/تصاویر

قائم خبر – میلاد اکبری: مراسم روز خبرنگار صبح ۱۹ مرداد ٩۵ با حضور محمدی فرماندار قائمشهر،رضا رحیمی شهردار قائمشهر،اعضای شورای شهر،رئیس ارشاد شهرستان،جانشین فرمانده سپاه قائمشهر و دیگر مسئولین شهری در سالن اجتماعات شهرداری قائمشهر برگزار شد.

این برنامه از سوی بسیج رسانه قائمشهر با همت مسئولین شهری و کمک های مالی فروشگاه آرین قائمشهر برگزار گردید.

در ابتدا جمشید گرائیلی رئیس بسیج رسانه و دبیر اجرایی این مراسم،ضمن تبریک این هفته و خوش آمدگویی به مهمانان گرامی،از تمامی مسئولینی که همیشه یار و یاور خبرنگاران هستند و کمک ویژه ای برای برگزاری این مراسم انجام داده اند تقدیر و تشکر کرد.

در این برنامه مهدی محمدی فرماندار شهرستان قائمشهر عنوان داشت: خبرنگاری کار پراسترسی است و همه مدیران موظف‌اند در مقابل خبرنگاران پاسخگو بوده و همچنین همه عملکرد خود را به آنان منتقل کنند و از خبرنگاران خواست تا اخلاق را سرلوحه امورات خود قرار دهند و با نقد منصفانه از تخریب بپرهیزند.

وی از ناملایمتی های بعضی رسانه ها انتقاد کرد و افزود: تا انتخابات ریاست جمهوری زمان زیادی مانده است اما بعضی‌ها اسب خود را زین کرده و د رحال تاختن به دولت تدبیر و امید هستند.

این مقام عالی دولت در قائم‌شهر، با اشاره به اینکه بدهی ۵۴۰ هزار میلیارد تومانی از دولت قبل روی دست دولت فعلی مانده است، تصریح کرد: این افراد با بداخلاقی‌های خود خدمات دولت را نادیده می‌گیرند.

در ادامه خانم مظفری و آقای فرامرز درخشنده بعنوان نمایندگان جامعه خبرنگاران قائمشهر به پای تریبون رفتند و از مشکلات و دغدغه های شغلی و مشکلات متعددی از جمله حقوق و بیمه که با آن مواجه هستند،سخن گفتند.

همچنین در بین برنامه با نمایش فیلمی بسیار زیبا به تهیه کنندگی عباس میار،یادی از شهید خبرنگار شهرستان قائمشهر،زمان روشن بخش را در دل ها زنده کردند.

در انتهای این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایای نقدی از خبرنگاران شهرستان تجلیل شد.

rooz_khabarnegar (1) rooz_khabarnegar (2) rooz_khabarnegar (3) rooz_khabarnegar (4) rooz_khabarnegar (5) rooz_khabarnegar (6) rooz_khabarnegar (7) rooz_khabarnegar (8) rooz_khabarnegar (9) rooz_khabarnegar (10) rooz_khabarnegar (11) rooz_khabarnegar (12) rooz_khabarnegar (13) rooz_khabarnegar (14) rooz_khabarnegar (15) rooz_khabarnegar (16) rooz_khabarnegar (17) rooz_khabarnegar (18) rooz_khabarnegar (19) rooz_khabarnegar (20) rooz_khabarnegar (21) rooz_khabarnegar (22) rooz_khabarnegar (23) rooz_khabarnegar (24) rooz_khabarnegar (25) rooz_khabarnegar (26) rooz_khabarnegar (27) rooz_khabarnegar (28) rooz_khabarnegar (29)

همچنین ببینید

photo_2017-09-01_09-46-09

بازدید سرپرست شهرداری قائم شهر از پارک جنگلی تلار و پارک سراج

زباله های پارک جنگلی تلار و پارک سراج جمع آوری می شوند. به گزارش روابط …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *