آموزش وردپرس
sham-ghariban92

مراسم شام غریبان در قائمشهر

قائم خبر – عباس ناساری : شامگاه دیروز مراسم شام غریبان در قائمشهر و درحضور خیل عظیم مردم و عاشقان امام حسین و همچنین نمایش آتش زدن خیمه های اهل بیت امام حسین ( ع)  بهمراه مراسم تعزیه خوانی اجرا شد.

محسن خانلری مداح و نوحه خوان هیئت متوسلین علی اصغر قائمشهر که با همکاری فرزند شهید شیرسوار مدیریت آتش نشانی این شهرستان اظهار داشت ، این مراسم در سال گذشته نیز در زمینی که توسط خانواده دکتر رنجبر دراختیار ما قرار داده شد انجام گردید و امسال هم با عنایت خانواده دکتر رنجبر توانستیم خاطره وغریبی اهل بیت امام حسین ( ع) را در شامگاه عاشورا و به آتش زدن خیمه های آنان را برای حفظ سنتها به نمایش در آوریم . که البته قبل از آن توسط گروه فرهنگی هیئت متوسلین علی اصغر خیابان کوچکسرا ، مراسم تعزیه خوانی در حضور خیل عظیم عاشقان امام حسین انجام شد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. باسلام و تشکر از شما که زحمت کشیدید برای اولین بار خیمه سوزان هیئت علی اصغر در سایت شما منتشر شد مراسم خیمه سوزان این هئیت دومین سال است که امسال باشکوتر انجام شده و همه این با شکوهی مدیریت خوب برادر جانباز و خادم حسینیه و مسئول هیت علی اصغر برادر عبدالله محمودی می باشد ما عزاداران از این برادر بزرگوار تشکر و قدر دانی مینماییم خواهشمندیم این تشکر در سایت شما جا داشته باشد با تشکر فراوان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *