چهارشنبه , ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

مراسم کلنگ زنی دبستان شش کلاسه دین و دانش روستای جمنان قائم شهر

قائم خبر: دبستان شش کلاسه دین و دانش به همت گروه بنیاد و موسسه برکت در روستای جمنان قائمشهر کلنگ زنی شد.

محمد رسولی در حاشیه مراسم کلنگ زنی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: کلنگ ساخت دبستان دین و دانش جمنان ظهر امروز به همت بنیاد برکت با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی معلمی، امام جمعه قائمشهر و مسئولان شهرستانی به زمین زده شد.

وی افزود: این واحد آموزشی با شش کلاس با پیش بینی اعتبار اولیه یک میلیارد تومان کلنگ زنی شد.

رئیس آموزش و پرورش قائمشهر با تاکید براینکه این واحد آموزشی توسط بنیاد برکت ساخته می شود و سقف هزینه ای ندارد، تصریح کرد: بنیاد و موسسه برکت تمام هزینه های ساخت این مدرسه را تقبل می کند و ما با محدودیت سقفی مواجه نخواهیم بود.

رسولی با اشاره به اینکه بنیاد برکت وابسته به دفتر مقام معظم رهبری است، گفت: بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی دفتر مقام معظم رهبری بوده و در نظر دارد در مناطق محروم و دوردست مدارس بنا کند تا کمک شایانی به آموزش و پرورش شود.

وی افزود: این پروژه‌ در مناطق محروم بوده و مکان‌یابی آنها در این رابطه به صورت دقیق انجام شده تا سرمایه‌گذاری‌ها در این مناطق انجام شود.

رئیس آموزش و پرورش قائمشهر در ادامه با تاکید بر اینکه قبلا بافت فرسوده آموزشی در این مکان مستقر بود، افزود: دانش آموزان به امکانات روز نیاز دارند و نمی توانند با امکانات قدیمی درس بخوانند که این موضوع باعث شد تا امروز شاهد کلنگ ساخت مکان آموزشی جدید در این مکان باشیم.

رسولی با اشاره به اینکه در ساخت این مدرسه با رعایت استاندارهای آموزشی بنا می شود، افزود: مبنای اصلی آموزش و پرورش بحث عدالت و آموزش در بحث چیدمان درست است چرا که اگر چیدمان درست و منطقی نباشد ما با چالش آموزشی مواجه خواهیم بود.

وی در پایان گفت: در بحث تشکیل تجهیزات با مشکل مواجه نخواهیم بود و پیش بینی می شود تا سال ۹۵ دانش آموزان در این مدرسه مستقر شوند.

 

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

یک دیدگاه

  1. یادش بخیر – دوره راهنمایی تحصیلی رو در مدرسه دین و دانش جمنان بودیم و با اینکه شرایط فیزیکی و وضعیت کلاسها جالب نبود ولی خاطرات بسیار خوبی از آن دوران در ذهنم مانده است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 1 =