آموزش وردپرس
kikola

مرگ تلخ فوتبالیست در «کیاکلا»

 قائم خبر:در جریان این سانحه پسر نوجوان در آغوش مرگ فرو رفت و دوستش روی تخت بیمارستان بستری شد.این حادثه ساعت ۵/۳ بعداز‌ظهر سه‌شنبه ۲۹ بهمن‌ماه در خیابان مرکزی شهر هنگامی رخ داد که نوجوان ۱۶ ساله‌ای به نام «الیاس طلایی» سوار بر ترک موتور یکی از دوستانش برای گشتزنی به خیابان‌های سطح شهر کیاکلا رفت اما ناگهان با باز شدن در یک پراید و برخورد با آن دچار حادثه مرگباری شد.به گفته شاهدان عینی حادثه، دو موتورسوار پس از برخورد با در پراید پارک شده در کنار خیابان، به سمت دیگر خیابان پرتاب شدند. الیاس در لاین مخالف روی شیشه یک زانتیا فرود آمده و بر اثر اصابت سرش با شیشه دچار ضربه مغزی شد و دوستش نیز از ناحیه پا دچار شکستگی شده و به بیمارستان منتقل شد.عموی قربانی حادثه در این باره به خبرنگار شوک گفت: الیاس دانش آموز سال دوم هنرستان بود، او ظهر بعد از پایان درس به خانه آمد، ناهار را که خورد دوستش به دنبال او آمد و خواست با هم به سطح شهر بروند.برادرزاده‌ام از فوتبالیست‌های منطقه ما بود، او دانش آموز درس‌خوانی بود.

پدربزرگ قربانی حادثه نیز می‌گوید: حوالی میدان شهید کشوری ایستاده بودم که الیاس را همراه دوستش سوار بر موتور دیدم، الیاس با دیدن من برایم دست تکان داد، با سرعت از مقابلم عبور کردند، هنوز مسافت زیادی را نرفته بودند که صدای ترمز یک خودرو را شنیدم، وقتی با عجله خودم را به محل حادثه رساندم دیدم نوه‌ام بی‌حرکت روی زمین افتاده است.شاهدان حادثه می‌گویند وقتی الیاس و دوستش در حال حرکت بودند ناگهان راننده یک پراید پس از توقف کنار خیابان در سمت راننده را باز کرده تا پیاده شود. در همین هنگام موتور با دو سرنشین به در پراید برخورد کرده و واژگون شد.الیاس ترک موتور نشسته بود، بر اثر ضربه‌ای به آن سمت خیابان پرتاب شده و روی شیشه یک زانتیا افتاده و بر اثر برخورد سرش با شیشه جلو، ضربه مغزی شد اما دوستش روی زمین افتاده و پایش آسیب دید. بلافاصله الیاس را به بیمارستان رازی قائمشهر رساندیم. اما در هیچ یک از بیمارستان‌های این شهر که حدود ۲۵۰ هزار نفر جمعیت دارد دستگاه سی تی اسکن وجود ندارد، وی گفت: باید الیاس را به بیمارستان امام(ره) ساری انتقال می دادیم،زمانی که به آنجا رسیدیم چند ساعت از حادثه گذشته بود.

در آنجا اعلام کردند الیاس دچار مرگ مغزی شده است. شاید اگر امکانات لازم در بیمارستان‌های قائمشهر بود امکان نجات او وجود داشت، چند روز در حالت کما بود تا این‌که شب دوشنبه ۵ اسفند ماه اعلام کردند دیگر امیدی به نجات او نیست.

مسئولان بیمارستان از مادرش خواستند رضایت بدهد اعضای بدن وی را به بیماران نیازمند هدیه کنند، او هم موافقت کرد و الآن الیاس را به تهران برده اند تا اعضای بدنش را به بیماران نیازمند پیوند بزنند.

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

۵ دیدگاه

  1. خدا او را مورد رحمت خویش قرار دهد.امیدواریم همه ما بعد این زتدگی اعضای بدنمان ناجی زندگی هموطنی دیگر باشد و این روش فراگیر شود..کافیست برای عضویت و گرفتن کارت اهدای عضو به سایت اهدای عضو برویم…

  2. khyli narahat shodam 🙁 halam khyli bad gerefte shod :(( akhe cheraaa? khoda rahmatesh kone / baraye khonevadash ham talabe sabre besyar az khoda daramm .

  3. سید مرتضی حسینی

    واقعا بد برا شهری که سابقه تاریخی داره و این همه ورزشکارای بزرگ ملی داره ولی یه بیمارستان خوب نداره اسم خیابان بنام بزرگان و ملی پوشان کردن معنا نداره خدمت به شهر وندان معنا میده منم ناراحت شدم حالا سر اسم کیاکلا دعوا دارن درصورتی که بیمارستان نداره برا هموطن های ما

  4. 🙁 خدا رحمتش کنه … خدا به پدر مادرش صبر بده…

  5. برای شادی روحش صلوات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *