آموزش وردپرس
ghargh-shodan

مرگ دردناک دانش آموز فداکار قائمشهری

دانش‌آموز فداکار در حالی که برای نجات جان همکلاسی‌اش داخل رودخانه شیرجه زده بود، پس از بیرون آوردن وی که در میان گل و لای رودخانه گرفتار شده بود، به کام مرگ فرو رفت. این حادثه هنگامی رخ داد که قربانی حادثه همراه تعدادی از جوانان روستای محل زندگی‌اش به اردوی تفریحی رفته بود.

بنابر این گزارش، در حالی که دقایقی از رسیدن گروه به کنار رودخانه «گرو» در نزدیکی سد «لفور» در شهرستان سوادکوه می‌گذشت، حاضران در منطقه متوجه شدند دو دانش‌آموز از اعضای گروه داخل رودخانه گرفتار شده و در حال غرق شدن هستند.

یکی از نیروهای همراه گروه که با فن شنا آشنا بود بلافاصله خود را داخل آب انداخت، او یکی از دانش‌آموزان را با خود بیرون کشید اما حاضران دیدند که نفر دوم در حال فرو رفتن به عمق رودخانه است. در این زمان بود که «حسین غفاری» دانش‌آموز هنرستان شهید زارع قائمشهر داخل آب شیرجه زد.

براساس اظهارات دانش‌آموز نجات یافته، حسین او را از آب به بیرون هل داد اما با تحلیل رفتن انرژی‌اش ناگاه در میان امواج خروشان رودخانه گرفتار شده و به عمق آب فرو رفت. شاهدان حادثه با دیدن این وضعیت برای نجات او اقدام کردند اما در دقایق اولیه جست‌وجوها برای یافتن او بی‌فایده بود تا این‌که با گذشت ۲۰ دقیقه از ماجرا پیکر بی‌جان او در فاصله چند متری محل غرق شدنش پیدا شد.

این مرد که برای نجات حسین اقدام کرده بود در این باره گفت: وقتی به عمق آب رفتم مدتی طول کشید تا او را پیدا کنم، حسین در عمق رودخانه میان گل و لای گرفتار شده بود؛ هر چه او را می‌کشیدیم نمی‌توانستیم بیرون بیاوریم.

پدر قربانی حادثه نیز در این باره گفت: پسرم عضو پایگاه مقاومت بسیج روستا بود، ساعت ۹ صبح بود که او همراه تعدادی از دوستانش برای اردوی یک روزه با مینی‌بوس به طرف سد لفور رفتند. ساعت ۱۲ ظهر بود که تلفنی در جریان ماجرای غرق شدن پسرم قرار گرفتم. آن‌گونه که می‌گویند وقتی برای نجات جان دوستش داخل رودخانه پریده بود گرفتار شده و جان خود را از دست داده است.

وی ادامه داد: می‌گویند عمق آب رودخانه در این منطقه حدود ۴ متر است، مثل این‌که در همان لحظات اول رسیدن به کنار رودخانه دو نفر از بچه‌ها داخل آب پریده‌اند و در این میان به دلیل عمیق بودن رودخانه در حال غرق شدن بودند که پسرم و یکی از مسئولان اردو داخل آب رفته‌اند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *