آموزش وردپرس
neshast-shora

مسئولان قائمشهری حامی باشگاه نساجی مازندران

فرماندار قائمشهر از تشکیل یک تیم ویژه متشکل از مسئولان این شهرستان برای حمایت از باشگاه نساجی مازندران خبر داد.

ˈعلی پیرفلکˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری نشستی با مالک باشگاه نساجی، گفت: در این جلسه مقرر شد تا تیمی با عضویت فرماندار، بخشی از اعضای شورای تامین قائمشهر و دو نماینده حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران برای حمایت از این باشگاه با قدمت کشور تشکیل شود.

وی کمک به رفع مشکلات و دغدغه های باشگاه نساجی و عملی شدن خواسته ها در زمینه توانمندسازی این باشگاه را از اهداف تشکیل تیم حامی برشمرد.

پیرفلک گفت: اختصاص زمین برای ساخت مکان تمرین تیم، واگذاری زمین ورزشی وطنی یا اجاره آن برای کارهای تبلیغاتی و کسب درآمد و جذب حمایت اسپانسرها از جمله درخواست های مالک کنونی باشگاه نساجی مازندران است.

فرماندار قائمشهر با اعلام این که مسئولیت پیگیری تحقق خواسته های مالک جدید باشگاه را بر عهده دارد، به دغدغه وی در باره صادر نشدن سند اشاره کرد و افزود: بر اساس قرارداد سال گذشته که با آقای قاسم نژاد منعقد شد، وی متعهد شد تا ۱۵ میلیارد ریال بدهی های باشگاه را پرداخت کند.

وی ادامه داد: مالک باشگاه نساجی مازندران تاکنون یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از این تعهد را بابت دستمزد بازیکنان پرداخت کرده و با پرداخت بقیه مبلغ تعهد شده، سند باشگاه به نامش صادر می شود.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *