آموزش وردپرس
img_20161220_110539

مسئول جدید روابط عمومی شهرداری ساری معرفی شد+تصاویر

با ادغام امور رسانه و روابط عمومی شهرداری مرکز استان ،یاسر رضازاده به سمت مسئول جدید روابط عمومی و امور بین الملل این نهاد منصوب گردید.

به گزارش قائم خبر در جلسه معارفه مسئول جدید روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، از زحمات حاجیان و محمد لزگی قدردانی شد؛در این جلسه شهردار ساری با اهدا لوح تقدیر از زحمات چندین ساله مسئول سابق مرکز امور رسانه و مسئول سابق روابط عمومی شهرداری مرکز استان قدردانی کرد.
شایان ذکر است با ادغام امور رسانه و روابط عمومی شهرداری مرکز استان ،در صدور حکمی از سوی شهردار ساری، یاسر رضازاده به سمت مسئول جدید روابط عمومی و امور بین الملل این نهاد منصوب گردید.
همچنین گفتنی است یاسر رضا زاده که پیش از این سمت، مدیر روابط عمومی سازمان مهندسی ساختمان استان مازندران بوده ؛در مدت فعالیت خود در زمینه روابط عمومی در سطح استان مازندران منشاء خدمات و تغییرات مهمی بوده است که نشان از دانش و تجربه بالای این مدیر موفق دارد.

وی که دانش آموخته روابط عمومی است ثابت کرده است که فردی خلاق و خوش فکر است و در صورتی که آزادی عمل و اختیارات کافی داشته باشد خواهد توانست اهداف مد نظر سازمان مطبوعش را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی نماید.

از جمله سوابق اجرایی که مسئول جدید روابط عمومی شهرداری ساری در کارنامه خویش دارد، میتوان به رییس انجمن روابط عمومی مازندران، کارشناس ارشد مدیریت ارتباطات ،دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های کشور اشاره کرد.

بخشی از کارنامه یاسر رضا زاده به شرح زیر است:

*کارشناس ارشد مدیریت ارتباطات

*رئیس انجمن روابط عمومی مازندران

*مشاور رسانه ای شورای اطلاع رسانی مازندران

*عضو شورای هماهنگی روابط عمومی های نظام مهندسی کشور

*دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های کشور

*جایزه برگزیده دومین کنفرانس روابط عمومی های مسلمان جهان

*کسب رتبه اول در بین روابط عمومی های نظام مهندسی کشور

*کسب رتبه اول در جشنواره انتشارات روابط عمومی های سازمان های نظام مهندسی کشور

همچنین ببینید

ghatar

موافقت بانک جهانی برای پرداخت تسهیلات یک میلیارد یورویی برای برقی سازی راه آهن شمال

  مدیر کل راه آهن شمال برقی کردن خطوط ریلی این شرکت را به عنوان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *