آموزش وردپرس
jodo

مسابقات استانی جودو گرامیداشت شهدای مدافع حرم در قائمشهر

قائم خبر :

مسابقات استانی جودو گرامیداشت شهدای مدافع حرم و انتخابی بزرگ‌سالان مازندران در سالن چندمنظوره دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر با حضور۱۴ تیم از شهرهای گلوگاه، بهشهر، ساری، نکا، بابل، آمل، بابلسر، نور، نوشهر، چالوس، تنکابن، رامسر و دو تیم از قائم‌شهر به‌عنوان میزبان مسابقات برگزار شد.

رئیس هیات جودو قائمشهر در این مورد گفت:  که تیم آمل با کسب ۲ طلا، ۲ نقره و یک برنز دوم و تیم قائمشهر ، میزبان مسابقات نیز با کسب ۲ طلا و ۲ نقره سوم شد.

محسن گرجی افزود : در نتایج انفرادی این مسابقات که در هفت وزن برگزار شد ، در وزن ۶۰ کیلوگرم محمد حسن الکائی از چالوس ، ۶۶ کیلوگرم شایان بزرگی از آمل ، ۷۳ کیلو گرم احمد رحیمی از چالوس ، ۸۱ کیلوگرم ابوالحسن آبدین پور از چالوس ، ۹۰ کیلو گرم فرشاد دهقان از آمل ، وزن منفی ۱۰۰ کیلوگرم میثم مرادیان از قائمشهر و در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم داود رستم پور از قائمشهر صاحب نشان طلای این وزن ها شدند.

وی ادامه داد : نفرات برتر هر وزن به اردوی آماده سازی تیم منتخب مازندران دعوت شدند تا آبان ماه به مسابقات قهرمانی کشور که در شیراز برگزار خواهد شد، اعزام شوند .

جوایز جودوکاران برتر و تیم های اول تا سوم این مسابقات با حضور نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ومسئولان ورزشی قائمشهر اهداء شد.

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *