آموزش وردپرس
tanab_keshi

مسابقات طناب کشی جام شهدای کفشگرکلا قائم شهر

رئیس انجمن های ورزشی شهرستان قائم شهر از برگزاری باشکوه مسابقات طناب کشی « جام شهدای کفشگر کلا قائم شهر » با استقبال بی نظیر تماشاچیان و تجلیل از پزشک بدون مرز مازنی خبر داد .
محسن گرجی ، در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه این جام به میزبانی پایگاه بسیج شهید رنجبر و حمایت مالی فروشگاه آرین برپا شد اظهار کرد : در این مراسم از دکتر سید ناصر عمادی پزشک بدون مرز مازنی و موسس درمانگاههای اهل بیت در قاره آفریقا تجلیل شد که مورد تشویق کم نظیر انبوه تماشاچیان و قهرمان حاضر قرار گرفت .
وی قهرمانان این دوره از مسابقات را اعلام و گفت : در این دوره از مسابقات تیم طناب کشی شهید هاشمیان به مقام قهرمانی و تیم هیئت بین الحرمین با یاد شهید بابایی نیز با فاصله اندک به نایب قهرمانی رسیدند که به هر دو تیم یک راس گوسفند اهدا گردید .
هیئت انجمن های ورزشی شهرستان قائم شهر افزود : تیم شهید حمیدیان کوچکسرا که پا به پای تیم های اول و دوم به رقابت پرداخت نیز توانست به مقام سوم برسد و از تیم شهدای کفشگرکلا هم به عنوان تیم اخلاق تجلیل به عمل آمد .
گرجی با اشاره به آمادگی بالای همه تیم های شرکت کننده بیان کرد : همه تیم ها از آمادگی خوبی برخوردار بودند و امیدواریم در آینده رده های قهرمانی را در دوره مختلف مسابقات طناب کشی کسب نمایند .
این مسئول از حمایت مالی مدیریت فروشگاه آرین در حمایت از ورزش طناب کشی شهرستان قائم شهر تقدیر کرد .

 

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *