آموزش وردپرس

مسن ترین و جوان ترین داوطلب مجلس دهم در حوزه انتخابیه قائم شهر

فرماندار قائمشهر در نشست خبری انتخابات مجلس دهم ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت اظهار داشت: در حوزه انتخابیه قائمشهر،سوادکوه شمالی، سوادکوه،جویبار و سیمرغ ۵۰ نفر بعنوان داوطلب نمایندگی مجلس دوره دهم موفق به تکمیل مدارک خود شدند و ثبت نام نهایی خود را انجام دادند.

مهدی محمدی فرماندار شهرستان سوادکوه افزود: در بین داوطلبین ثبت نام کننده ۴۹ نفر مرد و یک نفر از آنان خانم می باشد و نیز ۵ نفر از این افراد نمایندگانی هستند که سابقه ی نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه قائم شهر را دارند.

وی گفت: مسن ترین فرد ثبت نام کننده ۷۱ سال و جوانترین فرد ۳۰ سال سن دارد، همچنین افراد ثبت نام کننده ۱۰ نفر مدرک دکتری و ۳۴ نفر مدرک کارشناسی ارشد، ۵ نفر مدرک لیسانس و یک نفر نیز دارای مدرک حوزوی است .

فرماندار ادامه داد: از امروز تایید صلاحیت داوطلبین با حضور هیئت اجرایی و نظارت که در فرمانداری تشکیل شد آغاز شده است، طبق قانون منتظریم تا ۴ مرجع حفاظتی استعلامات این ۵۰ نفر را اعلام کنند.

این مسئول گفت : از داوطلبین انتظار داریم که تبلیغات زودهنگام را آغاز نکنند، نصب بنر و پخش تراکت برای داوطلبین ممنوع است به ضرر خود داوطلبین می باشد و تخلف انتخاباتی محسوب می شود و از مردم نیز تقاضا داریم در صورت مشاهده تبلیغات از داوطلبین به فرمانداری قائمشهر اطلاع دهند.

وی گفت : دوستداران و طرفداران داوطلبین کوشش کننند و فضا را برای حضور حداکثری مردم فراهم نمایند و موضوعی که برای ما مهم است برگزاری یک انتخابات قانون مند و پرشور و نشاط است که امیدواریم داوطلبین این فضا را بوجود بیاورند.

محمدی در پایان اظهار داشت: فرصت تبلیغات برای داوطلبین مجلس ۸ روز قبل از زمان انتخابات و برای داوطلبین خبرگان ۱۶ روز قبل از انتخابات می باشد که ۲۴ ساعت قبل از شروع زمان انتخابات به پایان می رسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *