آموزش وردپرس
bashgah-nassaji

مشخص شدن مالکیت تیم نساجی قائمشهر تا هفته جاری

احمد سعادتمند بعدازظهر امروز در جلسه شورای اداری قائمشهر با اشاره به دوران مدیریت خود در باشگاه نساجی اظهار داشت: فوتبال رشته پردردسری است، دیگر هیچوقت دنبال فوتبال نخواهم رفت.

وی درباره شرایط فعلی باشگاه نساجی ابراز داشت: در نشست هفته گذشته با آقایان قاسم‌نژاد و پرهام مقرر شد آقای قاسم‌نژاد تا پایان هفته جاری اعلام نظر کند که آیا براساس شرایط ابلاغ شده قادر به ادامه همکاری با نساجی هستند یا خیر که در غیر اینصورت اداره این باشگاه به اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر محول خواهد شد.

سعادتمند با اشاره به خدمات ارزنده سه ساله مهدی پرهام و سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیارد ریالی وی برای باشگاه نساجی و نیز زحمات حسین قاسم نژاد اذعان داشت: با وجود همه تلاش‌ها وضعیت فعلی، شایسته تیم نساجی نیست که در صورت مدیریت اداره ورزش و جوانان بر این باشگاه و بهره‌گیری از همه داشته‌های این استان و صرف هزینه‌های کمتر، تیم نساجی را به آنچه لایق آن است برسانیم.

وی همچنین خاطرنشان کرد: نصب چمن وطنی تا آغاز مسابقات فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک به پایان می‌رسد و مسابقات لیگ فوتبال دسته اول کشور در این استادیوم برگزار می‌شود.

همچنین ببینید

88204169_100820869fecde

نقش ۲ ببر در یک تمبر

قائم خبر:  تمبر یادبود منقش به عکس اسطوره کشتی ایران امامعلی حبییبی و ببر حیات …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *