آموزش وردپرس
کارخانه نساجی شماره 1
کارخانه نساجی شماره 1

طاهایی:مشکلات نساجی مازندران را به وزیر اقتصاد رساندم

علی اکبر طاهایی
علی اکبر طاهایی

به گزارش قائم خبر استاندار مازندران گفت: با وزیر اقتصاد درباره مشکل نساجی مازندران به طور مفصل صحبت کردم و وزیر اقتصاد را در جریان این مشکلات قرار دادم.
سیدعلی‌اکبر طاهایی امشب در نشست با جامعه کارگری استان مازندران با ابراز نگرانی از وجود مشکلاتی که برای کارخانه نساجی مازندران وجود دارد، اظهار داشت: از بابت مشکلات نساجی مازندران و مشکلات کارگری کشت و صنعت مازندران، واقعاً نگرانی دارم.

وی با اذعان به برخی مشکلات کارگری که در استان مازندران وجود دارد، تأکید کرد: نجابت کارگران استان مازندران مهم‌ترین سرمایه استان مازندران است.

وی در ادامه با اشاره به صحبت‌هایی که با وزیر اقتصاد در نخستین مکالمه تلفنی که داشت، گفت: در مکالمه تلفنی با وزیر اقتصاد دولت روحانی رفع مشکل و معضلات کارخانه نساجی مازندران و نیز تأمین اعتبار برای کارخانه زباله‌سوز مازندران را مطرح کردم و نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز پیگیر رفع مشکل نساجی مازندران است.

طاهایی در ادامه با اشاره به دغدغه‌های مطرح شده کارگران نساجی درباره عدم دریافت سنوات پایان کار، بیان داشت: با خلع یدشدن کارفرما مخالفیم، اما نباید کارگران را به خاطر دریافت سنوات پایان کار معطل و سرگران کرد.

وی متذکر شد: مسئولان نساجی مازندران باید تلاش کنند تا کارگران را از بلاتکلیفی خارج کنند.

نماینده عالی دولت در مازندران در پایان درباره واگذاری کارخانه نساجی مازندران به پیمانکار جدید گفت: این موضوع نیاز به بررسی جدی دارد.

آقای استاندار محترم ،سایت قائم خبر این اقدام شما برای کمک به کارخانه نساجی قائمشهر را به فال نیک میگیرد،اما این سوال در ذهن همه مردم قائمشهر به وجود می آید که چرا تا امروز پیگر وعده های سفر رئیس جمهور سابق مبنی بر احیای کامل کارخانه نساجی و مطالبات کارگرانی که سال ها حقوق و مزایای خود را دریافت نکرده اند، نبوده اید؟!!! 

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

یک دیدگاه

  1. واقعا برای مسئولین متاسفم بعد از سه چهار سال توان گرفتن حق کارگران را نداند اسم خودشون رو گذاشتن مسئول

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *