آموزش وردپرس
287803_767

مشکل آب شرب مسکن مهر بارفی‌کلای قائم‌شهر برطرف نشد

قائم خبر:محمدمهدی خناری  در جلسه کارگروه مسکن این شهرستان با بیان اینکه مسکن مهر منطقه بارفی‌کلای قائم‎شهر با مشکلات زیادی روبرو است، اظهار کرد: عمده مشکلات این منطقه نداشتن آب شرب مناسب است.

وی با اشاره به اینکه در جلسه گذشته کارگروه مسکن، برطرف کردن مشکل آب شرب منطقه بارفی‌کلا مصوب شد، افزود: طبق مصوبه باید در مدت یک هفته این مشکل برطرف می‌شد که محقق نشد.

رئیس اداره راه و شهرستان قائم‌شهر بیان کرد: تأمین اعتبار برای خرید چاه انجام شد اما در اجرای پروژه‌های مسکن مهر برای تأمین آب شرب مورد نیاز از طرف دولت به آب و فاضلاب شهری واگذار شد.

کارشناس آزمایشگاه آب و فاضلاب قائم‌شهر نیز با بیان اینکه در ابتدا قرار بود آب مورد نیاز از طریق آبفای روستایی تأمین شود، خاطرنشان کرد: خرید یک دستگاه زمین برای حفر چاه در دستور کار قرار گرفت و پیگیری‌ها انجام شد اما مشکلات فاضلاب این مسکن مهر و آلودگی آن برای ما محدودیت ایجاد کرد.

محمد علی‌نژاد با اشاره به اینکه برخی از مالکان، زمین‌های اطراف پروژه را با قیمت بالاتر از حد کارشناسی مطرح می‌کنند، تصریح کرد: فاضلاب مسکن مهر یک معضل است که باید تصفیه شود تا مورد استفاده کشاورزی قرار گیرد.

یکی از ساکنان مسکن مهر بارفی‌کلای قائم‌شهر که در این جلسه شرکت داشت، بیان کرد: مشکل عمده ما نبود آب شرب مناسب است و در این راستا بسیاری از ساکنان در اثر مصرف آب ناسالم بیمار شدند.

وی در پایان با اشاره به اینکه طبق قرارداد ما ۳۲۴ واحد باید ساخته می‌شد، متذکر شد: در حال حاضر ۳۸۴ واحد ساخته شد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. عکس مربوطه به بارفی کلا بزارید

  2. علي اكبر عزيزي رستم

    با سلام ب همشهریان بارفیکلائی خیلی دلم برای زادگاه پدرم تنگ شده یکم از خودتون غیرت نشون بدید و حداقل یکم در سایتها در موردش مطب بنویسید عکس بزارید بابا طرف دهاتش تو نقشه نیست ببینید چقد مطلب تو سایت داره بفکر باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *