آموزش وردپرس
football-kocholo

مصاحبه با کاپیتان قائمشهری تیم ملی فوتبال کوچولوها

قائم خبر- آرمان طالبی اتوئی: نمی دانم چی بگویم واقعاً قائمشهر چشمه ی جوشان فوتبال ایران است و بس . نام او شیرزاد عظیمی قادیکلایی است. با همین جثه اش عضو شورای محل قادیکلا هم بوده و تئاتر هم بازی می کند. کاپیتان تیم ملی کوچولوها و کوچولوهای استقلال هم هست.یکی از جالب ترین افرادی که تا به حال دیده بودم.از صحبت هایش معلوم بود که خیلی تلاش کرده تا خود را به جامعه بقبولاند.گفتگوی نسبتاً مختصری با او داشتم و خیلی انرژی گرفتم.امیدوارم این انرژی به شما خوانندگان گرامی قائم خبر هم القا شود.

kocholoha

-آقای عظیمی بیوگرافی خودتان را برای خوانندگان معرفی کنید.

 به نام خدا شیرزاد عظیمی قادیکلایی هستم(تاکید می کند حتما بنویسم قادیکلایی) متولد ۴/۶/۱۳۵۲ در روستای قادیکلای بزرگ در خدمت شما هستم.

 -از چند سالگی فوتبال بازی می کنید؟

 والا از وقتی که یادم می آید دنبال توپ بودم خیلی به فوتبال علاقه داشتم. وقتی که فهمیدم دیگر قد نمی کشم و نمی توانم فوتبال بازی کنم خیلی غصه خوردم اما همیشه فوتبال بازی کردم تا اینکه تیم فوتبال کوچولوها تاسیس شد و من به آرزوی خودم رسیدم.

 -قد و وزن شما چقدر است؟

 من ۱۳۰ سانتیمتر و ۳۰ کیلوگرم. این برای من بس بود. من با همین اندازه به هر آرزویی که داشتم رسیدم.(با اعتماد به نفس مثال زدنی می گوید)

 -به مسابقات هم اعزام شدید؟

 بله در تورنمنت عراق شرکت کردیم و مقام اول را بدست آوردیم. با نمایندگان مجلس بازی کردیم بردیمشان(می خندد) قبل از دربی پاییتخت هم برای تماشاگران به میدان می رویم. با قوی ترین مردان ایران هم بازی کردیم.

-در تیم فوتبال کوچولوهای ایران چند مازندرانی وجود دارد؟

۴ مازندرانی که یکی اهل آمل، یکی نکا، دیگری ساری و بنده هم به عنوان کاپیتان فعالیت می کنم.

football-kocholo2

-محدودیت فیزیک بدنی برای تو درد سر هم داشته؟

 بله خب بدون دردسر که نبود اما با اراده همه را پشت سر گذاشتم. من به هرچیزی که در دوران کودکی آرزویش را داشتم با تلاش رسیدم.معلولیت محدودیت نیست.با تلاش می توان به همه چیز رسید.

– به غیر از فوتبال فعالیت دیگری هم دارید؟

 بله در تئاتر هم فعالیت می کنم و گاهی برای اجرای تئاتر به شهرهای مختلف می روم. اتفاقاً دو مرتبه مقام هم کسب کردیم.

teatr-kocholoo

-اگر صحبت خاصی دارید بفرمایید.

 به جوانان می گویم که هیچوقت ناامید نباشند و با تمام وجودشان تلاش کنند اگر معلولیت دارند آن را محدودیت ندانند به خدا توکل داشته باشند و با تمام وجود برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنند. خیلی ممنون از شما و سایت خوبتان.

 

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

یک دیدگاه

  1. ماشاالله شیرزاد
    ماشاالله قادیکلا بزرگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *