آموزش وردپرس
bimarestan-razi-4

معاون وزیرراه وشهرسازی ازروند ساخت بیمارستان رازی قائمشهر بازدیدکرد

 قائم خبر :معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: نمایندگان شهرستان قائم شهر در مجلس شورای اسلامی باید اعتبارات لازم برای ساخت بیمارستان رازی شهرستان را در تنظیم بودجه لحاظ کنند.

 محمدجعفر علیزاده بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از پروژه ساختمانی بیمارستان رازی قائمشهر اظهار کرد: در استان هفت پروژه نیمه کاره بیمارستانی وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه دو بیمارستان بزرگ استان در شهرستان های آمل و چالوس که در سال ۸۵ کلنگ خورد در سال جاری به اتمام رسید، افزود: نگاه دولت علاوه بر اینکه متوجه درمان است به زیرساخت ها نیز توجه می کند.

علیزاده با بیان اینکه ساختمان بیمارستان رازی قائم شهر از اولویت های وزارت راه و شهرسازی است، تاکید کرد: پروژه های نیمه کاره این بیمارستان باید به پایان برسد.

علیزاده یادآور شد: پروژه بیمارستان رازی تعطیل نمی شود و این پروژه به فعالیت خود ادامه می دهد و در این راستا نمایندگان شهرستان قائم شهر در مجلس شورای اسلامی باید اعتبارات لازم برای ساخت بیمارستان را در تنظیم بودجه لحاظ کنند.

وی با تاکید به اینکه در سال آینده شکل ظاهری بیمارستان تغییر پیدا می کند، گفت: نماها و سفت چینی بیمارستان در حال شکل گیری است و شکل ظاهری بیمارستان نمایان می شود.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. تشکرازشما عزیزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *