چهارشنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۸

معلم قائمشهری در انتظار دریافت جایزه معلم برتر جهان (نوبل آموزش)

فردوس حاجیان که به عنوان یکی از ۵۰ نامزد دریافت جایزه نوبل آموزش در مسابقات بین المللی معلمان برتر جهان انتخاب شد ، روز پنجشنبه در بدو ورود به زادگاهش شهرستان قائمشهر مورد استقبال مردم قرار گرفت.

قائم خبر :

مراسم استقبال از این معلم مازندرانی با حضور هم محلی های حاجیان و جمی از مسئولان محلی در ورودی روستای افراکتی قائمشهر برگزار شد و استقبال کنندگان با آویختن گل بر گردن این معلم نام آور ایرانی ، شادمانی خود را ابراز کردند .
حاجیان که به معلم صلح و مهربانی هم شهرت یافت در مسابقات بین المللی معلمان برتر جهان که مقر آن لندن است ، از میان ۲۰ هزار شرکت کننده با رای هیات داوران در جمع ۵۰ فینالیست برتر دریافت جایزه نوبل آموزش قرار گرفت.
وی در جمع استقبال کنندگان گفت : حدود یک ماه و نیم دیگر فینال برگزار خواهد شد که نیازمند دعای خیر مردم شهرم هستم.
حاجیان با بیان اینکه جایزه یک میلیون دلاری که مشهور به نوبل معلمی و نوبل آموزش است در فینال به برترین معلم جهان تعلق می گیرد .
وی افزود : اگر در این مسابقات جایزه یک میلیون دلاری را بگیرم ، حتما بخشی از آن را برای زیر ساختهای روستاها و بخش دیگر را برای اشتغال جوانان روستای افراکتی خرج خواهم کرد.
معلم مازندرانی که بنیانگذار شهرک الفباست ، گفت : کار من آموزش در مدار صلح و مهربانی است و شعار من سلام مردم ، یک لحظه صلح و یک لحظه عشق است.
خبرنگار : مونا معینی کوچکسرائی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی

همچنین ببینید

تساوی پرگل نساجی و سپیدرود؛روز بدشانسی نساجی

قائم خبر – میلاد اکبری: در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور، جام خلیج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 7 =