آموزش وردپرس
atash-neshani-11

مهمترین حوادث قائمشهر در سال ۹۲

سال گذشته سالی بود پر از حادثه  که تا مدت ها ذهن ما و شما را درگیر کرد و گاهی هم اشکمان را درآورد.باید از پرسنل محترم و زحمت کش آتش نشانی قائمشهر به دلیل کمک رسانی به شهروندان تقدیر و تشکر کرد.امیدواریم در سال جدید هیچ حادثه ای برای خانواده ها اتفاق نیافتد.

انفجار خودرو بر روی پل سیاهرود قائم شهر

رخداد حادثه در اثر بی احتیاطی راننده خودروی پیکان هنگام عبور از کمربندی شمالی بروز کرده و بعلت عدم کنترل خودرو توسط راننده ،خودرو پس از برخورد با گاردریل وسط جاده و طی کردن مسافتی ،منحرف و روی پل سیاهرود واژگون و آتش گرفت .

مار رعب آوری که در حمام خانه

مالک خانه ای در روستای اسکندر کلا که از وجود مار بزرگی در رختکن حمام خانه اش، دچار رعب و وحشت شده بود،از آتش نشانی درخواست کمک کرد.گروه نجات با بررسی اولیه و شناسایی محل رفت و آمد این مار مزاحم با رعایت اصول ایمنی و با استفاده از ابزار مخصوص مارگیری این مار مزاحم را به دام انداخته و موجب رفع نگرانی صاحبخانه و خانواده اش شدند.

انحراف به چپ یک دستگاه اتوبوس در خیابان کارگر

این حادثه به دلیل بی احتیاطی و انحراف به چپ اتوبوس بروز کرده و اتوبوس پس ار انحراف به چب برخورد با درختان بلوار و ورود به لاین دیگر خیابان و همچنین برخورد با یک دستگاه خودرو مزدا و یک دوچرخه سوار متوقف شد که متاسفانه باعث مصدومیت دوچرخه سوار گردید

برخورد سواری پراید با کامیونت در جاده جویبار

این حادثه در اثر سرعت زیاد و بی احتیاطی راننده خودروی پراید بروز کرده و بدلیل بارندگی وعدم کنترل خودرو با کامیونت برخورد نموده وبه علت شدت برخورد این دو وسیله نقلیه متاسفانه یک نفر دردم جان باخت و سه سرنشین دیگر خودروی پراید به شدت زخمی شدند.

پرنده شکاری رعب آور

پرنده شکاری رعب آور در ساختمان مسکونی واقع در خیابان جویبار – کوچه نهضت مشاهده گردید.این پرنده شکاری (عقاب ) توسط نیرو های سازمان آتش نشانی به دام انداخته شد و پس از پیگیری های لازم تحویل اداره محیط زیست شهرستان گردید .

شاهین شکاری در خیابان سید نظام الدین

یک پرنده شکاری که با ورود به یک آموزشگاه زبان در خیابان سید نظام الدین ،سه راه قصابی باعث ترس و نگرانی دانش آموزان شده بود،توسط آتش نشانان زنده بدام افتاد.

انفجار مهیب در خیابان مهمانسرای قائمشهر

انفجار در یک واحد آپارتمانی واقع در خیابان مهمانسرا موجب تخریب ۱۰۰ % این واحد شده و به آپارتمان ها و ساختمان های مسکونی و تجاری اطراف هم خسارت وارد نموده است .

عقاب شکاری در دام آتش نشانان

یک پرنده شکاری در منزل مسکونی در سراج کلا بعد از پل تلار ،بهشت هفتم مشاهده گردید.

مرگ دلخراش یک مادردر جاده نظامی

این حادثه در اثر بی احتیاطی راننده جوان خوردوی رنو ال نود بروز کرده و هنگام عبور از سمت جاده نظامی به سمت شهر به علت سرعت زیاد و عدم کنترل خودرو به حاشیه خاکی رانده شده و پس از طی چند متری از مسیر اصلی خود منحرف و درمسیرمخالف با خودروی مقابل برخورد کرد.خودروی مقابل که سرنشینان آن مادر و دختر جوانی بوده وقصد رفتن به دانشگاه آزاد واقع در جاده نظامی را داشته ،بی خبر از اتفاقی که قرار بود مرگ مادر را رقم زند طی مسیر میکردند که هنگام رسیدن به مقصد، با خودروی رنو ال نود که دو جوان بودند برخورد و متوقف شدند.متاسفانه راننده پراید در اثر شدت جراحات و مصدومیت شدیدپس از رسیدن به بیمارستان جان سپرد.

تصادف مرگبار وانت مزدا،پژو ۴۰۵،پراید در جاده جویبار

این حادثه در اثر برخورد سه دستگاه خودرو وانت مزدا ،پژو ۴۰۵ و پراید بروز کرده و متاسفانه سه راننده این خودروها جان خود را از دست دادند.

 

انفجار گاز در البرز ۱۸ خیابان صالحی مازندرانی

بر اثر انفجارگاز در واحد دوم ساختمان سه طبقه تجاری ،خدماتی در خیابان صالحی مازندرانی ،البرز ۱۸ خسارت مالی برجای ماند و به علت شدت انفجار شیشه ها و در و پنجره ها و دیوارهای این ساختمان از جای در آمده و به داخل خیابان و واحدهای تجاری و مسکونی اطراف ریخت.

نجات معجزه آسای جوان قائمشهری ،پس از سقوط به عمق چاه ۱۵ متری

خداد حادثه در اثر بی احتیاطی جوان ۲۴ ساله ،به هنگام پرسه زدن کنار چاه درحال احداث بروز کرده وبه عمق چاه ۱۵ متری در حیاط خانه ای ویلایی واقع در این خیابان سقوط کرد.پس از مشاهده ساکنین خانه از سقوط وی ،با فریاد زدن درخواست کمک کرده که یکی از همسایگان باشماره ۱۲۵ تماس گرفته و خبر حادثه را داد

واژگونی یک دستگاه کامیون در جاده قائمشهر به ساری

خواب‌آلودگی راننده کامیون حامل بار ذرت موجب انحراف کامیون شد.کامیون در وسط جاده واژگون شد و باعث مسدود شدن این محور به مدت چهار ساعت شد.

سمور آبی خطرناک در سوپرمارکت

آتش نشانان با رسیدن به محل حادثه با یک سمور آبی خطرناک روبرو شده که با ورود غیر منتظره خود در این سوپر مارکت موجب نگرانی صاحب آن شد.گروه نجات با استفاده از تجهیزات ویژه این سمور را به دام انداخته و به ایستگاه مرکزی منتقل کرده تا برای نگهداری و یا رها سازی به مامورین محیط زیست سپرده شود .

برخورد شدید خودروها روی پل تلار قائمشهردر اثر بارش برف ولغزندگی جاده

شنبه دوازدهم بهمن ماه آسفالت پل تلار دچار یخزدگی شد و ۱۲ خودرو حادثه رانندگی پی در پی را ایجادو خسارت مالی برجای گذاشته و تعداد ۵ نفراز شهروندان مصدوم شدند.

 

غرق شدن خودروی زانتیا و نیسان در زیرگذر اسکندر کلا

:به علت شدت بارندگی و آبگرفتگی سطح شهر ،زیر گذر اسکندرکلا نیز دچار آبگرفتگی شده و حجم آب زیادی در آن جمع گردید ،که دو خودروی زانتیا و نیسان به دلیل بی توجهی در آب گرفتار شدند

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. کدام شهر را موفق ترین شهر ورزش مازندران در سال ۹۲ می دانید؟ لطفاً به سایت مازندلیگ مراجعه نموده و رای بدهید. http://www.mazandlig.com

    • با سلام وعرض تبریک سال نو خدمت همشهریان عزیز .ما آتش نشانان سلامتی و بهروزی شما عزیزان را آرزومندیم و امیدواریم با همت شما شهروندان فهیم قائم شهری سال ۹۳ را با رعایت نکات ایمنی ومشارکت شما در ترویج فرهنگ ایمنی ،رخداد حوادث را در سال جدید کاهش داده وبا احتیاط بیشتر پیرامون محیط زندگی از بروز حوادث تلخ و جبران ناپذیر جلوگیری نمائیم.
      ان شاا…در سال جدید با همکاری شما شهروندان بتوانیم با اجرای برنامه های آموزشی و فرهنگی و اطلاع رسانی ،در جهت پیشگیری وکاهش بروزحوادث و دفع مخاطرات گامی موثر برداریم.
      با امیدواری به رفع معایب گذشته مان و تقویت محاسنمان وبا تلاش بیشتر سعی میکنیم به عنوان خدمتگزاران جامعه در یاری رساندن به همشهریان موفق باشیم تا رضایت شهروندان را برآورده نمائیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *