آموزش وردپرس
reza-rahimi

مهندس رضا رحیمی شهردار قائمشهر شد

در جلسه شورای اسلامی قائم شهر که دقایقی قبل در روز یکشنبه ۳۰ خرداد۹۵ به اتمام رسیده و با حضور تمامی اعضای شورا برگزار شد « مهندس رضا رحیمی » با ۱۱ رای موافق به عنوان شهردار قائم شهر برگزیده شد.

رحیمی در سوابق خود معاونت اداری مالی شهرداری و ذیحساب،مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قائم شهر،ریاست شورای کارگری ،مدیر روابط عمومی،مدیر اداری و کارگزینی را داشته است.

 وی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت است.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۱۳ دیدگاه

 1. انشاالله به سلامتی مبارک باشه.
  از اونجایی که ایشون جوان هستند ،پس انتظارات ما مردم بیشتر خواهد شد. انشاالله قائمشهر به جایی برسه که مردم راضی باشند.

 2. یکی از مهندسان شهر

  با سلام
  واقعا جای تاسف داره که تو جامعه ما به هر کسی با هر مدرک نامرتبطی لقب مهندس رو میدن
  خواهشا این پیشوند مهندس را از این خبر حذف کنید
  چرا به کسی که مهندس نیست لقب مهندس میدین؟
  خداییش برای خود این شخص هم سختشه که بهش مهندس میگین
  چرا جامعه ما به چنین معضلی دچار شده که تو قهوه خونه هم به یک قهوه چی هم میگن مهندس
  بیایید برای کسانی که برای بدست آوردن جایگاه مهندسی شب و روز زحمت کشیدن ارزش قائل بشیم

  • چیه از فک و فامیل حجازی هستی لابد؟؟؟ میخوای مطرح بشی که مهندسی؟

   • یکی از مهندسان شهر

    واقعا متاسفم برات
    چرااینگونه غیر منطقی جواب میدی
    حجازی کیه؟ کسی که با لابی با چند تا از اعضای شورای شهر قائمشهر چنان ضرر هنگفتی به این شهر و شهرداری زد که سالها طول میکشه تا از بدبختی هایی که حجازی و چند تا از اعضای شورا که حمایتش میکردن خلاص بشیم مثلا بدهی ۴۰ میلیاردی که حجازی به این شهرداری تحمیل کردن سالها طول میکشه که آقای رحیمی و هر شهرداری بعد از ایشون بتونه ازش خلاص بشه

 3. امیدوارم موفق باشه – اولشو که خوب و پرسرو صدا شروع کرده…
  شهردار قبلی که مثل کارمندها می اومد سر کار، ۲-۳ تا برگه امضا میکرد ، آخر ماه حقوق میگرفت میرفت …!

 4. موفق باشی امیدوارم که برای اداره ی شهر به ایدههای جوونا توجه کنی واز تیم تحصیلکرده ی باسواد ومتخصص استفاده کنی با امید ان روز.

 5. امید آزادمنش

  سلام
  حاج رضا رحیمی =شهرداری که آسفالت رو خیلی دوست داره

  شنیدم حاج رضا تمام شهر رو داره آسفالت میکنه

  شنیدم موقع آسفالت بیشتر وقت ها خودش هم حضور داره
  شنیدم عوامل حاج رضا در موقع آسفالت به اهالی محل خبر میدن که بیان از شهردار تشکر کنند
  شنیدم که این سه تا مخزن قیر که فعلا پر هست وحاج رضا داره پزشو به مردم شهر م میده با همت شهردار قبل حجازی پر شده
  شنیدم حاج رضا با قدرتی که تو شهرداری گرفته به پایانکاری که سال ۹۰صادر شده،،، رای ماده ۷۷و نظر استانداری هیچ توجه ای نمیکنه و میگه حرف حرف منه
  شنیدم حاج رضا ی گرامی حق گرفتنی هست

 6. امید آزادمنش

  حاج رضا رحیمی =شهرداری که آسفالت رو خیلی دوست داره

 7. سلام خدمت شهردار محترم . بدلیل مشکلاتی که ساخت و ساز ملک مجاور برایم ایجاد نموده اومدم شهرداری جهت حل مشکلات بوجود آمده . بعداز کلی رفت و آمد امروز بررسی کردم نزدیک به یک ماه مرخصی برای پیگیری کارهابم گرفتم که سرانجام بلا تکلیفم . جالب اینه که فهمیدم شهرداری ارباب رجوع رو دوست داره هی بره بیاد تا خسته بشه و این شده ی روش جهت طرح تکریم ارباب رجوع . شهردار عزیر در شهردار یها جهت اجرای طرح تفصیلی و ضوابط آن ی کتاب چاپ میکنند که شهر بر اساس آن اصول شهرسازی اش رعایت بشه . لطفا به معاوین وزیر مجموعه شان بفرمایید به استناد آن عمل کنند و حداقل کلاسهای باز آموزی برایشان بگذارید . بنده جهت دفاع از حقوق خود با مطاله اون کتاب مکررا به همکارانتان یادآوری کردم ضوابط شهرداری اینو میگه یا اونو میگه . دلم به حال شهروندانی می سوزه که حقوقشان بدلیل عدنم اطلاع کارکنان شهرداری از ضوابط خودشان و مقررات ملی ازبین میره . تقاضای بنده شهروند اینه که با آمدنتان تغیرات را مردم جهت حفظ حقوق شهروندی احساس کنند .

 8. با سلام
  بنده یک شهروند قائمشهری و شغلم آزاده.

  (( چو ناکس به ده کدخدایی کند | کشاورز باید گدایی کند)).

  گویند شیری درجنگل مریض بود. روباهی نزد او رفت و به او گفت:
  شفای سلطان در این است که یک گور خر شکار کنی و من با روده گور خر شما را مداوا می کنم .
  شیر گور خری را شکار کرد و شکم آن را پاره کرد. روباه مکار با روده گور خر، شیر را محکم بست. خورشید که بالا آمد، در اثر گرما روده خشک می شد و به شیر فشار می آمد و نعره می کشید .
  موشی نزد شیر رفت و گفت:
  ای سلطان من می توانم تو را نجات دهم .
  او شروع به خوردن روده کرد. شیر آزاد شد ،ولی از آن جنگل برای همیشه رفت. اهالی جنگل علت را پرسیدند.شیر گفت: در جنگلی که روباه ببندد و موش باز کند، جای ماندن نیست!!
  حکایت شهر ما مصداق همین حکایت ست. اعضای محترم شورای اسلامی شهر جناب آقای طیبی،آقای میرزایی،آقای غفوری،آقای ابراهیمی،آقای دبیر حیدری،آقای اسماعیلی و…… واقعا ،وجدانا و شرفا و با للهی به کدام دلیل و علت نظر شما انتخاب آقای رحیمی به عنوان شهردار بوده؟ یعنی کسی بالاتر و با سوادتر و با تجربه تر از این فرد در دستگاه ذیربط وجود نداشته که ایشان با ۱۱ رای موافق و بدون رای ممتنع و مخالف به عنوان شهردار انتخاب شدند؟
  در مسئولیت پذیری و زحمات آقای رحیمی در واحد مالی اداری و سازمان اتوبوسرانی شکی نیست ولی با اندکی تامل و تفکر میتوان پی برد که میتوانستند فردی با تجربه و کار آزموده تر را به عنوان شهردار یک شهر و سکان دار این عمارت انتخاب کنند.
  بنده از روی هوا و بدون تفکرحرفی نمیزنم بلکه ایده و نظرم را در ذهنم سنجیده و مطرح میکنم که فردا بتوانم جوابگوی معترضان خود باشم.
  در سازمانی که هیچ کس سر جای خود قرار نداشته و همیشه شاهد لابی و باند بازی هستیم .خداییش برای یک بار هم که شده سری به شهرداری بزنید و ببینید چه کسانی مشغول به کار هستند،در صورتی که هییییییییچ گونه فعالیتی برای روابط و نحوه برخورد با ارباب رجوع در این سازمان صورت نگرفته و کار نشده است و انگار از مردم طلبکار هستند در صورتی که آقایان همیشه دم از افراد کاردان و لایق و کارآمد میزنند.
  در شهری که راننده شورای شهر طی فرایند به شهردار یک شهر و سکان دار عمارت برگزیده میشود پس حکایت ما حکایت داستان شیر و روباه و موش است.
  والسلام و من الله التوفیق

 9. باسلام. اینجانب از همین فضای مجازی از زحمات و تلاشهای جناب آقای رحیمی شهردار محترم و همه عزیزان زحمت کش در شهرداری از کارگر نظافت چی و فضای سبز تا برو بچه های ستادی شهرداری کمال تشکر و قدردانی را دارم. ایشان در این مدتی که سکان شهرداری را به دست گرفتن سخت در تلاش برای حل مشکلات شهر میباشند. متاسفانه یک طری ادمهای کم عقل زمانی که شهردار قبلی هیچ کاری نمیکرد اعتراض نداشتند اما آقا رضا رحیمی که در این مدت کوتاه کارهای مثبتی داشته را به باد انتقاد میگیرند. برای این جور افراد با این تفکر متاسفم. شهردار عزیز به تلاشت ادامه بده . با تشکر

 10. چرا عزیزم بنده به شهردار قبلی هم خرده و او را به باد انتقاد گرفتم نه یک بار بلکه سه بار و اونم به طور وسیع و گسترده . ظاهرا شما از دوستان ایشان هستید که اینطور چشم بسته حرف زده و از ایشون حمایت کرده و سنگ ایشونو به سینه میزنی. ولله ما که با این شهردار پدر کشتگی نداریم فقط خواستیم به گوش ناشنوای مسئولین بالاتر برسونیم که خواهشا در انتخاب مدیران و شهرداران دقت بیشتری به خرج دهند و هر فرد را با تخصص خود بر مسند مورد نظر قرار دهند وگرنه با لابی و زد و بند هست که فردی با مدرک علوم پایه میشود مهندس.
  آقای شهروند از کامنت شما معلومه که نه اهل مطالعه هستی نه اهل منطق و حساب بلکه چشم بسته و از روی تعصب داری حرف میزنی و تجربه بنده حکم میکنه با امثال شما بحث فایده ای نداره. بنده در کامنت خودم حرفهامو زدم ولی اگه شما دوست داشته باشی که بیشتر بدونی و به اطلاعات روزمره خودت اضافه کنی میتونی یه شماره ای از خودتون بدید تا شما رو بیشتر با اتفاقات شهر آشنا کنم برادر.
  سعی کن واقع بینانه تصمیم بگیری نه از روی احساس.

  همه حرف و همه حرف و همه حرف
  به حرف مفت وقت ماها شد به صرف

 11. مهرداد فوق لیسانس حسابداری

  من اقای رحیمی رو نمیشناسم. ولی بعد صادقلو ایشون یکی از بهترین شهردارای شهر هستن به نظر من. خیلی دارن کار میکنن. تازه یکسال از شهردار بودنشان میگذره ولی خیلی کارا انجام دادن. ان شالله در ادامه هم بتونن همینطور قوی به کارشون ادامه بدن.
  آرزوی ابادی شهرمو دارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *