آموزش وردپرس
piade-ro

ناایمن بودن پیاده روهای خیابان آیت الله صالحی قائمشهر

قائم خبر – عباس ناساری : شاید مردم هر شهری در مقابل اتفاقات غیرمنتظره ایمن نباشند و بی شک با مسئولان مربوطه گاهاً برخورد خواهد شد که یقیناً جز این انتظاری نخواهد رفت.

ولی آیا اگرخدای ناکرده ، ورقهائی که همانند تصاویری که در این صفحه مشاهده می کنید به بهانه پوشش دادن جداول جوی های سطح شهر که بی شباهت با قمه های آخته تفاوت چندانی ندارد ، این روزها با شهامت تمام ساق پاهای مردم در معایر و پیاده روهای این شهرستان راهدف گرفته اند و موجبات صدمات احتمالی افراد مسن ، کودکان و زنان خانه دار که بعد از خرید روزانه ناچاراً می بایستی از گذرهای باریک پیاده روهای بعضی از نقاط سطح شهر رفت و آمد نمایند واگر با تیزی های ورقهای آهنی و شمشیرگونه و آخته شده جوی های شهرمان برخورد کنند و در اثر آن اگر خدای ناکرده اتفاقی ناخوشایند رخ دهد چه کسی یا مرجعی پاسخگو سلامتی مردم ما خواهد بود ؟

البته به گفته شاهدان عینی و صاحبان مغازه های اطراف ، این گونه اتفاقات در مکانهای ذکر شده واقع در خیابان تهران جنب ایستگاه سواری ( قائمشهر- شیرگاه ) رخ داده است .

حال سوال اینجاست تا به کی باید این روند معماری یا هر عنوان دیگری که می توان به این گونه معضلات اشاره کرد در سطح شهرستان ما ( قائمشهر ) حاکم باشد و تا به کی باید انگشت اتهام را به سوی مسئولان ومتصدیان یا شهرداران در دوره های قبل گرفت و آنها را مقصر قلمداد کرد؟ با علم به اینکه ما وامدار و میراث دار گذشتگان خود هستیم وئر ولقع باید گفت هر مسئول جدید قائم مقام پست اداری رئیس قبلی خواهد بود و هیچ عذر و بهانه ای در اینگونه موارد پذیرفتنی نیست .

آیا باید باورداشت که مسئولان ذیربط شهرمان این گونه معضل های واضح و روشن را نمی بینند ، آیا باورکردنی است ؟ چگونه باید این باور غلط را باور کنیم ؟

با امید به برطرف شدن عاجل اینگونه مشکلات شهری که با سلامتی جامعه ارتباط مستقیم دارد و توجه مسئولان شهری به ویژه، آقایان سید هادی جسینی و کمال علیپور نمایندگان محترم مردم شریف این شهر در مجلس شورای اسلامی ،آقای محمدی فرماندارو مهندس حسینی شهردارشهرستان قائمشهر .

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. ظاهرا اعضای شورای شهر و شهردار وقت ندارند از سطح شهر بازدید کنند ولی عکس ها را که میبینند پس چه شد آن وعده ها موقع رای گیری؟

  2. هر موقع مردم عقب نشینی کردند شهر داری هم موظف اینا رو درست کنه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *