آموزش وردپرس
nader

نادر دست‌نشان: دوست دارم در نفت آبادان بمانم/ هواداران نساجی قائمشهر فکر می‌کنند بهتر از مربیان، فوتبال را بلدند

مردم قائمشهر دوست ندارند تیمشان لیگ برتری شود. مردم آبادان خواستند و نفت لیگ برتری شد، مردم کرمان خواستند و مس را به لیگ برتر آوردم

هواداران فوتبال در قائمشهر فکر می کنند بهتر از مربیان، فوتبال را می فهمند و به همین دلیل کار کردن در این شهر برای من سخت است.

اما من دوست دارم در نفت آبادان بمانم و با این تیم در لیگ برتر حاضر شوم.

نادر دست نشان در مورد ادامه همکاری‌اش با صنعت نفت آبادان برای فصل بعد رقابت‌های لیگ برتر گفت: «در حال حاضر هیچ صحبتی در مورد ماندن یا رفتنم از صنعت نفت نشده است. در روزهای آینده با هیات مدیره باشگاه جلسه می‌گذاریم و در مورد موضوعات تمدید قرارداد صحبت می‌شود اما من دوست دارم در نفت آبادان بمانم و با این تیم در لیگ برتر حاضر شوم.»

وی در خصوص تفاوت مربیگری در لیگ یک و لیگ برتر افزود: «مربیگری در لیگ برتر با لیگ یک تفاوت‌های زیادی دارد. مربیان زیادی بودند که در لیگ یک موفق بودند ولی نتوانستند در لیگ برتر نتایج خوبی را کسب کنند یا برعکس. در لیگ یک تیم‌ها و مربیان حق اشتباه زیاد ندارند، چون با چند اشتباه تیمشان از صعود به لیگ برتر بازمی‌ماند یا به لیگ دسته دوم سقوط می‌کند، اما در لیگ برتر تیم‌ها برای ماندن فرصت‌های زیادی دارند و اگر در چند بازی هم نتایج خوبی کسب کنند می‌توانند در لیگ برتر بمانند.»

دست نشان در رابطه با اینکه چرا در شهر خودش قائمشهر و در تیم نساجی فعالیت نمی کند اظهار داشت: «من از ته دل مردم قائمشهر را دوست دارم ولی کار کردن در این شهر برای مربیان فوتبال بسیار سخت است. هواداران فوتبال در قائمشهر فکر می کنند بهتر از مربیان، فوتبال را می فهمند و به همین دلیل کار کردن در این شهر برای من سخت است.»

وی ادامه داد: «من سال های زیادی در قائمشهر کار کردم و در بدترین اوضاع مالی بهترین نتایج را با نساجی گرفتم ولی متاسفانه در چند سال اخیر مردم قائمشهر دوست ندارند تیمشان لیگ برتری شود. مردم آبادان خواستند و نفت لیگ برتری شد، مردم کرمان خواستند و مس را به لیگ برتر آوردم ولی مردم قائمشهر به توانایی مربیان شک دارند و کار را برای مربیان بزرگی که قصد دارند نساجی را لیگ برتری کنند سخت می‌کنند.

nassaji-ss52

منبع :خبرگزاری انا

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۳ دیدگاه

  1. فقط با یک کلمه میتونم این شخصیت رو توصیف کنم:

    منشو….

  2. مردم قائمشهر راه و روش شما برای لیگ برتری شدن را دوست ندارند .

  3. از ابادانم میندازنت بیرون اگه نفت ابادان رفت لیگ برتر به خاطر تو نبود اونا ذاتا فوتبلین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *