آموزش وردپرس
nader-dastneshan

نادر دست نشان: تبانی مس کرمان ثابت نشده؛ نساجی مدرک رو کند!!

قائم خبر:

سرمربی نساجی در مصاحبه ای عجیب بصورت غیرمستقیم به دفاع از باشگاه مس کرمان پرداخت…

 گویا نادر دست نشان سرمربی سابق نساجی چندان دل خوشی از شکایت باشگاه نساجی از باشگاه مس کرمان مبنی بر انجام تخلف ندارد. سرمربی قائمشهری نساجی که ظاهرا برای دفاع از فوتبال سالم به مصاحبه با سایت ورزش سه پرداخته است اعتقاد دارد شکایت باشگاه نساجی از مس کرمان به فوتبال سالم ضربه میزند و باید فوتبال را پاک کرد.

دست نشان: این اتهام ها به ضرر فوتبال است

سرمربی تیم نساجی قائمشهر می گوید با تهمت ها و صحبت هایی که باشگاهها اخیرا راجع به تبانی در لیگ به همدیگر زدند تنها تیشه به ریشه این فوتبال می خورد.

به گزارش “ورزش سه”، نادر دست نشان در رابطه با صحبت های مربوط به تبانی لیگ دسته اول گفت : بنده موافق این هستم که فوتبال از نگاه فوتبالی بررسی شود. امیدوارم تمام اتفاقاتی که در فوتبال می افتد توسط فوتبالی ها رقم بخورد. در مورد اتفاقات مربوط به تبانی باید بگویم هیچکدام از صحبت های عنوان شده در این رابطه برای ما مسجل نشد، بهرحال بحث کلاهبرداری هم در این موضوع وجود داشت، ای کاش که بدون مدرک و دلایل قاطع، بعضی صحبت ها جلو جلو انجام نمی شد. من هم از جریان مس کرمان در نهایت سر در نیاوردم، ممکن اتفاقی هم افتاده باشد اما باید اثبات شود.

وی ادامه داد: با این تهمت ها و اتفاقات خودمان تیشه به ریشه این فوتبال می زنیم، اگر هجمه ای هم ایجاد می شود با دلیل و مدرک و شاهد واقعی باشد. حالا هرکدام از طرفین که می خواهد باشد. فوتبال ایران در سال های اخیر بارها و بارها از این قضیه ضربه خورده است و این اتهام زدن های غیرمستقیم و مستقیم و زدن حرف های اثبات نشده در نهایت به ضرر فوتبال است. می توانم بگویم که اتفاقاتی می افتاد که تعجب برانگیز بود اما بهرحال فوتبال است و هر نتیجه ای می تواند در آن رخ دهد. امیدوارم صحبت های آقای درودگر در نهایت به نفع فوتبال استان و تیم نساجی تمام شود.

منبع : نساجی اسپرت

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۳ دیدگاه

  1. برو گ……….اگه مدرک نداشتی پس چرا هر بازی که می باختی برعلیه مس مصاحبه میکردی؟؟؟!!!

  2. واقعا میخام بدونم چه کسانی از این مربی پشتیبانی میکنند. کسی که میدونیم در سالی که در پلی آف نساجی میتونست بره لیگ برتر و این آقا بنفع تیم حریف کار کرد چه خیانتی بزرگتر از این ؟
    چطور میشه به همچین مربی اعتماد کرد و موندم چقد راحت با اون خیانت دم از قائمشهر و خدمت حرف میزنه . چند وقت بیکار بود و اومد نساجی و ی قرارداد بست و پسرشم ب نون و نوایی رسید حالا در مورد مدیر و مالک و همه قضاوت میکنه . واقعا اگر بعد از این دوباره هر زمان بیاد توی این شهر و مربی تیمی باشه اون باشگاه نیست قهوه خونست.

  3. واقعیت اینه که چون تماشاگرای قائم شهری فحش بهش دادن میخواسته یه جوری جبران کنه .واقعاکه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *