آموزش وردپرس
farmandar

نامه ای به وزیر برای برچیدن پل روگذر قائمشهر

فرماندار قائمشهر طی نامه ای به وزیر راه و شهرسازی خواستار برچیدن پل روگذر و احداث پل زیرگذر کمربندی این شهرستان شده است .

مهدی محمدی فرماندار قائمشهر طی نامه ای که دو روز گذشته تنظیم گردیده و در پی نوشت آن به امضاء ۲ تن از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، رئیس شورای اسلامی و شهردار این شهرستان رسیده از آخوندی وزیر راه و شهرسازی خواست پل روگذر تقاطع سه راه شهید مهدوی ( کمربندی سوادکوه به قائمشهر ) که از ترافیک سنگینی برخوردار است به زیرگذر تغییر دهد .

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۷ دیدگاه

 1. این یک پروژه ملیه.درضمن اینا اگه آینده نگر بودن وضعیت ما الان این نبود…. همیشه باعث پسرفتن اینجور آدما…

 2. ………
  ……………………………………………………………..
  همه ماشاالله کارشناس و مهندس هستن
  این دور برگردان انتهای خیابان ساری رو ببین
  اون درختای بریده شده خیابان امام(ره) رو ببین (البته دور برگردونش تو راهه)

 3. شهروند قائمشهری

  تا این شهردار در قائمشهر باشد مطمئن باشید هیچ کار عمرانی صورت نمی گیرد

 4. اعضا محترم شورای شهر قبل از درخواست از وزیر باید از مهندسان راه و ترافیک که عضو نظام مهندسی قائمشهر هستند نظر خواهی و جلسه برگزار کند تا مزایا و معایب رو گذر و زیر گذر بررسی شود.هیچ روشی بهتر از مشورت کردن نیست.

 5. خسته نباشید خداقت به همه بیایید پیش من دوش های خسته شما راچنگ بگیرم خستگی ازتنتون بیرون بره واقعا برای شما متاسفم برای خودم برای مرم قایمشهر که چنین افرادی پای کار هستند درود برصالح زاده درود بر پیر فلک .یاعلی

 6. سلام واقعا اون دوران که قلی زاده فرماندار بود دوران طلائی قائمشهر بود یادش به خیر حیف شدددد

 7. مسئول محترم بیا جاده روستای مارو ببینین که با وجود پیگیری های به سیار از فرماندار ی وپیش نمایندگان شهر رفتن هنوزم روگش اسفلت نشده اینقدر چاله چوله داره که از جاده خا کی هم بد تره اخرین راه ی که جلوی پای مردم روستای صنم کذاشتن این بود که نصف هزینه ی روکش جادرو بدین در ضمن اینم بگم جاده ای روستای ما فقط ۲ کلومتره بقیش که میشه حاجی کلا اسفلت هست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *