آموزش وردپرس
photo_2016-01-24_09-50-09

نامه کاپیتان به هواداران و اجابت موسوی به خواسته‌ی هوادار قطع نخاع

میثم خداشناس: ما مسئول شکستن دل هوادارانی هستیم که در سرما و گرما ما را تنها نمی گذارند.

قائم خبر:میثم خداشناس کاپیتان ارزنده نساجی بازیکنی کاملا در خدمت تیم است. او که بدون هیاهو این روزها نقش مفیدی در میانه زمین نساجی ایفا می کند با ارسال نامه ای به سایت نساجی اسپرت از هواداران نساجی بخاطر باخت به صنعت نفت آبادان عذرخواهی کرد.

در ابتدا باید از تمام هواداران متعصب و باغیرت نساجی بابت باخت مقابل صنعت نفت عذر خواهی کنم و عنوان کنم در روزی که تمام عزم خودمان را برای پیروزی و شادی دل مردم جزم کرده بودیم نتوانستیم به این مهم دست پیدا کنیم ، مطمئنا این ضعف از جانب ما رخ داده و مسئول شکستن دل هوادارانی که در سرما و گرما ما را تنها نمیگذارند هستیم . مطمئنا هواداران حق دارند اعتراض کنند ، ناراحت باشند اما دیروز بعد بازی عده ی کثیری بعد از باخت حتی به تشویق و روحیه دادن پرداختند که این امر شرمندگی را برای ما دو چندان کرد.

ما با تمام انگیزه و قوا به میدان رفتیم کما اینکه در خیلی از دقایق از حریف بهتر بودیم و اگر کمی باهوش تر عمل میکردیم میتوانستیم به گل دست پیدا کنیم اما متاسفانه بعد از گلی که خوردیم نتوانستیم آن طور که باید و شاید به خودمان بیاییم و همین شد که یکی از بدترین روزهای ما و شما رقم خورد.

مطمئن باشید بازیکنان ، کادر فنی و تمام عوامل در جبهه ی هواداران هستند و برای پیروزی و اعتلای نام مقدس نساجی تا پای جان تلاش می کنند اما متاسفانه گاهی فوتبال روی دیگری نشان می دهد و در روزی که می توانستیم برنده باشیم باختیم.

ایمان دارم که شاید هیچ چیز نتواند روحیه ی از دست رفته ی شما را احیا کند و از غم این باخت بکاهد اما ما هم دلمان به شما خوش است ، به کسانیکه ساعت ها از زندگی خود می زنند و برای دیدن یک بازی هزاران کیلومتر سفر می کنند و اگر امروز شرمنده ایم تنها دلیلش ناراحتی کسانی است که صاحبان واقعی این تیم هستند.

از شما می خواهم مثل همیشه باشید ، مثل همیشه با غیرت ، با صلابت ، شجاع

شما همیشه بودید که اگر اینطور نبود خیلی سال قبل این تیم منحل شده بود

شما باشید مثل همیشه ، دل ما به بودن شما خوش است

دو بازی آینده مقابل بابل و پیکان کمکمان کنید تا بلند شویم ، با کمک شما می توانیم گذشته را جبران کنیم

با کمک شما می توانیم دلتان را به دست بیاوریم   ،  کمکمان کنید.

*****

محمدرضا فهیمی سیف کتی؛ یکی از هواداران متعصب نساجی، که در سن ۸ سالگی در یک حادثه رانندگی دچار آسیب نخاعی شده است، اکنون ۲۴ سال سن دارد و ۱۶ سال است که در آی سی یو بیمارستان امام ساری بستری است و تنها دلخوشی او در زندگی این است که بازی تیم محبوبش نساجی را از تلویزیون تماشا کند. شب گذشته پدر محمدرضا اظهار داشت که پسرم از باخت در برابر نفت آبادان بسیار ناراحت است و تقاضا دارد تا با سرمربی نساجی ملاقاتی داشته باشد تا از آن‌ها قول بگیرد که در بازی مقابل خونه به خونه بابل برنده بشوند و دل او و همه قائمشهری‌ها شاد بشود. از آن‌جایی که سید کوروش موسوی مرد اخلاق است با این تقاضا موافقت کرد و به‌همراه کادر فنی تیم، برای ملاقات با محمدرضا فهیمی؛ این هوادار دلسوخته و عاشق، به سرعت به سمت بیمارستان امام ساری شتافت و با حضورش، دل این هوادار را به‌دست آورد.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

یک دیدگاه

  1. ان شاالله خداوند به همه بیماران شفای عاجل عنایت نماید…
    به برکت صلواتی بر محمد و آل محمد (ص)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *