آموزش وردپرس
etyh

نامگذاری خیابانی در قائمشهر به نام کارگران خدمات شهری

قائم خبر: مهدی محمدی فرماندار قائمشهر،شامگاه پنجشنبه در مراسم تجلیل از کارگران خدمات شهری قائمشهر که از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر در تالار پذیرایی پرهام قائمشهر برگزار شد از خدمات این قشر زحمتکش صبور قدردانی کرد.

وی رفتگران را نامداران بی‌ادعایی نامید که در ساعات استراحت شهروندان و در سوز سرمای زمستان و عطش گرمای تابستان به ارائه خدمت به شهر و زیباسازی و پاکسازی شهر مشغولند.

محمدی از ابتکار شورا و شهرداری قائمشهر نیز تقدیر کرد و افزود: خیابانی به نام «پیک سلامت» در قائمشهر به نام این زحمتکشان نامگذاری شود تا به پاس خدمات خالصانه شان در این شهر به یادگار بماند.

«نصرالله دریابیگی» دبیر اجرایی تشکلات خانه کارگر مازندران و عضو شورای اسلامی قائمشهر نیز با تاکید بر اینکه باید به کارگران به دیده تکریم نگریست، اظهار داشت: بوسه زدن بر دستان کارگر سنت پیامبر است و توجه و حمایت از کارگران نشان از اعتقاد راستین به اسلام است.

در این مراسم که با برگزاری مراسم شاد موسیقی و نمایش آغاز شده بود آیت‌الله معلمی امام جمعه، محمدی فرماندار، حسینی شهردار و اعضای شورای شهر قائمشهر حضور داشتند.

همچنین به این کارگران سبد کالایی از سوی شهرداری و شورای شهر اهدا شد.

منبع : فارس

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۳ دیدگاه

  1. واقعا باید همین کارو کرد دستشون درد نکنه

  2. دستشون درد نکنه……………………………♥

  3. دوقلوها چمازکتی

    واقعا شنبه بعد از برف و تعطیلی رو یادتونه کدوم یک از شما حاضرید ساعت ۴ صبح شنبه توی اون سرما به خاطر ماهی ۵۰۰ حقوق لحاف گرم و رو ول کنید و برید خیابون جارو بزنید …دم همسایه و کارگر شهرداری ما اقا تقی درخشان گرم (من که حاضر نبودم تا دست به آب برم) حقشون بیشتر از اینه… راستی دم عیده عیدی ما به اونا یادتون نره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *