آموزش وردپرس
parastar

نامگذاری و رونمایی از خیابان پرستار در قائمشهر به مناسبت روز پرستار

به گزارش قائم خبر به نقل از روابط عمومی شورای شهر به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار مراسم جشنی با حضور حضرت آیت الله معلمی امام جمعه مردم قائم شهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ،مهندس میرزایی رئیس ،مهندس صالح زاده نایب رئیس وآقایان احمدی،دریابیگی، اسماعیلی،غفوری،طالبی اعضای شورای شهر قائم شهر ،دکتر آدابی رئیس نظام پرستاری کشور ،سرکار خانم شیردل رئیس نظام پرستاری شهرستان برگزار شد از خیابان پرستار که طی حرکتی ارزشمند از سوی اعضای شورای شهر نامگذاری شد رونمایی گردید.

مهندس میرزایی رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر با بیان حدیثی از پیامبر اکرم(ص) که (هر آنکس که برای برآورده کردن حاجت بیمار اقدام کند، چه حاجت برآورده شود چه نشود، به مانند روزی است که از مادر زاییده شده و گناهان او بخشیده خواهد شد) به مقام والای پرستاران و اجر و منزلت خدمات آنها اشاره نمود.

مهندس میرزایی ضمن تبریک روز پرستار و قدردانی از زحمات و تلاشهای بی دریغ و شبانه روزی پرستاران و خانواده های ایشان ، بیان داشت :پرستار هم مسائل زندگی شخصی خود را دارد ولی وقتی بر بالین بیمار حاضر می شود یک هدف بزرگ دارد که همان رسالت عظیم مراقبت از بیمار است.

وی افزود: جهت قدرشناسی از خدمات خالصانه پرستاران اعضای شورای اسلامی شهر قائم شهر یکی از خیابانهای شهر قائم شهر را به نام مقام والای پرستار نامگذاری کردند.

در پایان ضمن رونمایی نمادین خیابان پرستار از پرستاران نمونه با اهدای هدایایی تقدیر شد.


همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

یک دیدگاه

  1. حرکت قشنگی بود…
    باریکللا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *