آموزش وردپرس
nan-5

نانوایی های متخلف قائمشهر جریمه سنگین می شوند

 قائم خبر : مهدی محمدی شامگاه دوشنبه در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان قائم شهر، با بیان اینکه وزن خمیر برای نانوایی های آزاد پز مشخص شود، گفت: باید تا پایان هفته در جلسه فوق العاده کارگروه آرد و نان نرخ نهایی نانوایی آزادپزها اعلام شود.

وی با اشاره به اینکه واحدهای سنتی نان باید در مسیر کمربندی مستقر شود، افزود: باید در کارگروه مصوب شود در پخت نان سنتی نباید هیچ مواد افزودنی داشته باشد که با این امر پروانه کسب آن باید لغو شود.

رئیس کارگروه ارد و نان قائم شهر بیان داشت: در صدور پروانه کسب واحد های نانوایی باید همه موازین قانونی و مقررات رعایت شود در مرکز بهداشت باید پاسخگوی استعلام ها باشد.

محمدی تصریح کرد: در مسیرهای ورودی و خروجی شهرستان باید مجتمع های نان پزی احداث شود که این مجتمع ها باید با متراژ ۲۴۰ متر مربع در دستورکار قرار گیرد.

وی با بیان اینکه انتقال پروانه کسب در شهرستان مخالف هستم، گفت: با انتقال پروانه کسب پروانه فروشی در شهرستان باب می شود و با این مسئله با مشکل مواجه می شویم.

محمدی خاطرنشان کرد: پروانه کسب فقط باید در خانواده ها انتقال یابد و سهمیه آرد نانوایی هایی که قانون ومقررات را رعایت نمی کنند، کاهش یابد و نصب بنر برای اعلام آزاد پزی برای واحدهای فعال ضروری است.

فرماندار قائم شهر با بیان اینکه نانوایی های آزاد پز محدودیت زمانی وجود ندارد، اظهارداشت: زمان پخت نانوایی های دولتی از ۵:۳۰ تا ۸:۳۰ صبح و بعداز ظهر از ۱۴ تا ۲۰ شب است.

همچنین رئیس اداره غله قائم شهر با بیان اینکه ۳۶۵ واحد نانوایی در شهرستان فعالیت می کنند، گفت: این تعداد نانوایی آزاد پز، سنتی و دولتی هستند.

هادی امیری بیان کرد: در شهرستان از ۱۱ واحد نانوایی آزاد پز پنج واحد فعال هستند.

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

یک دیدگاه

  1. حاج رضا توکلی

    چهره ورودی شهر را به جای اینکه زیبا کنی میگی نانوایی باید بزنیم؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *