آموزش وردپرس
81497321-6259340

نبودپایگاه امدادی تهدید جدی برای مصدومان جاده قائمشهر ساری است

قائم خبر:جاده قائمشهر به ساری بطول بیش از ۲۰ کیلومتر از پرترددترین جاده های کشور و مسیر عبور تمامی مسافرانی است که از غرب کشور و جاده های مازندران قصد عزیمت به شرق کشور را دارند.

علی مختاریفر روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : به علت نبود پایگاه ثابت امداد و نجات، هم اکنون ارائه خدمات سریع به مصدومان در زمان وقوع تصادفات رانندگی این محور با مشکل مواجه است.

وی سرعت را به عنوان اصل مهم درارائه خدمات امدادی به مصدومان سوانح و حوادث برشمرد و ادامه داد : سرعت درامدادرسانی به مصدوم اقدام اولویت دار هنگام بروز حوادث است که این موضوع با وجود تلاش های بی شائبه امدادگران هلال احمرمحقق نمی شود .

80794364-4805631

رییس هلال احمر قائمشهر گفت : بابروز حادثه رانندگی درجاده قائمشهر ساری نیروهای امدادی از پایگاه های ثابت مستقر در شهرهای قائمشهر و ساری اعزام می شوند که زمان بر است .

وی از خیران و نیکوکاران خواست تا با اهدای زمین برای ساخت پایگاه امداد جاده ای ، هلال احمر را در ارائه خدمت به مصدومان حوادث جاده ای یاری رسانند.

به گفته مختاریفر براساس چهارچوب های کاری جمعیت هلال احمر ،در صورت اهدای زمین این نهاد هزینه ساخت وتجهیز پایگاه امدادی را تقبل می کند .

قائمشهر به عنوان شهرستانی در مسیر و گذراصلی تردد مسافران کشور به اقصی نقاط کشور قرار دارد و هم اکنون دو پایگاه امداد ثابت جاده ای هلال احمر در این شهرستان وجود دارد .

همچنین ببینید

roohani

شیخ محبوب مقتدرانه ماندگار شد

به گزارش قائم خبر؛ در روز ۲۹ اردیبهشت ماه مردم با حضور گسترده خود پای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *