آموزش وردپرس
asansor

نجات دو شهروند از کابین آسانسور

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی قائمشهر ، رخداد این حادثه ساعت ۱۵:۱۶ به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که ستادفرماندهی آتش نشانی ، آتش نشانان ایستگاه شهید جهانیان را به محل حادثه در خیابان مدرس ، امین۲۸  اعزام کرد.

داور رستم پور (فرمانده آتش نشانان)در این باره گفت: در هنگام رسیدن نیروهای عملیات به محل حادثه، یک ساختمان ۴ طبقه  دیده می شد که در طبقه سوم آن دو شهروند درون کابین آسانسور محبوس شده و دچار اضطراب و نگرانی زیادی شده بود.
وی ادامه داد: آتش نشانان با قطع جریان برق از تابلو برق آسانسور و آزاد کردن ترمزهای آسانسور به صورت دستی آسانسور را در طبقه سوم تراز کرده و با باز نمودن درب آن، این شهروند میانسال را نجات داده و به نگرانی وی پایان دادند.
رستم پور خاطر نشان کرد: آتش نشانان با ایمن سازی آسانسور و ارائه تذکرات ایمنی مبنی بر حضور سرویسکار آسانسور جهت برطرف کردن نقص موجود به عملیات خوپایان دادند.
کارشناسان آتش نشانی همواره به شهروندان عزیز توصیه می کنند: همواره در کابین آسانسور اکسیژن کافی برای تنفس وجود دارد، بنابراین چنانچه به هر دلیل درون کابین آسانسور محبوس شده و قادر به خارج شدن نبودید، اضطراب و نگرانی را از خود دور کرده و با حفظ خونسردی و آرامش در ابتدا همسایگان را از محبوس شدن خود مطلع و قبل ازهر گونه اقدامی با شماره تماس ۱۲۵ آتش نشانی تماس حاصل نمایید.

 (1)

 (2)

 (3)

 (4)

 

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

یک دیدگاه

  1. دوقلوهای چمازکتی

    دمشون گرم منم یه بار توی اسانسور گیر افتادم ساعت۷ صبح بود البته نیم ساعت بعد اومدن منو در اوردن ترس نداره اما حوصلت سر میره و دلت می خواست یه بالش داشتی می خوابیدی توش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *