آموزش وردپرس
asansor

نجات دو شهروند از کابین آسانسور

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی قائمشهر ، رخداد این حادثه ساعت ۱۵:۱۶ به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که ستادفرماندهی آتش نشانی ، آتش نشانان ایستگاه شهید جهانیان را به محل حادثه در خیابان مدرس ، امین۲۸  اعزام کرد.

داور رستم پور (فرمانده آتش نشانان)در این باره گفت: در هنگام رسیدن نیروهای عملیات به محل حادثه، یک ساختمان ۴ طبقه  دیده می شد که در طبقه سوم آن دو شهروند درون کابین آسانسور محبوس شده و دچار اضطراب و نگرانی زیادی شده بود.
وی ادامه داد: آتش نشانان با قطع جریان برق از تابلو برق آسانسور و آزاد کردن ترمزهای آسانسور به صورت دستی آسانسور را در طبقه سوم تراز کرده و با باز نمودن درب آن، این شهروند میانسال را نجات داده و به نگرانی وی پایان دادند.
رستم پور خاطر نشان کرد: آتش نشانان با ایمن سازی آسانسور و ارائه تذکرات ایمنی مبنی بر حضور سرویسکار آسانسور جهت برطرف کردن نقص موجود به عملیات خوپایان دادند.
کارشناسان آتش نشانی همواره به شهروندان عزیز توصیه می کنند: همواره در کابین آسانسور اکسیژن کافی برای تنفس وجود دارد، بنابراین چنانچه به هر دلیل درون کابین آسانسور محبوس شده و قادر به خارج شدن نبودید، اضطراب و نگرانی را از خود دور کرده و با حفظ خونسردی و آرامش در ابتدا همسایگان را از محبوس شدن خود مطلع و قبل ازهر گونه اقدامی با شماره تماس ۱۲۵ آتش نشانی تماس حاصل نمایید.

 (1)

 (2)

 (3)

 (4)

 

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

یک دیدگاه

  1. دوقلوهای چمازکتی

    دمشون گرم منم یه بار توی اسانسور گیر افتادم ساعت۷ صبح بود البته نیم ساعت بعد اومدن منو در اوردن ترس نداره اما حوصلت سر میره و دلت می خواست یه بالش داشتی می خوابیدی توش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *